• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Picture It | Juli ♥ Vakantie, Madnes, The Green Happiness en meer!

1 augustus 2016

blogbanner-2

Tijdens mijn jaren als blogger, deelde ik regelmatig updates in de vorm van Picture It, dit deed ik tweewekelijks door middel van foto’s van de afgelopen tijd. Op een gegeven moment ben ik daar wat mee gestopt, maar ik miste het toch. Dus besloot ik terug te brengen. Vandaag blik ik door middel van een deel van mijn Instagram foto’s terug op de maand juli. Dit zijn dus foto’s van een hele maand, oftewel héél veel foto’s!

1

Doorweekt tijdens een van de laatste buitenactiviteiten op school. ♥ Zondags ontbijt! ♥ Bij weekenden hoort Phase-10. ♥ Madnes festival op Ameland, één van de tofste weekenden in het jaar. ♥ Jippe met zijn favoriete speelgoed. ♥ Meneer speelt ook graag met mijn kwasten tijdens het opmaken. ♥ Team uitje! Sleepnetvissen (of zeestervissen?) en prachtige luchten tijdens de BBQ. ♥ Dians haar tijdens de diploma uitreiking van broer.

2. Vakantie! Die begon met een weeklang driftbuien van onze dreumes. ♥ Zelf gemaakt mango-ijs, toen nog met onze ‘oude’ ijsmachine. ♥ Schrijven in dit geweldige boekje. Binnenkort een review + winactie! ♥ Pokémons vangen (guilty!) terwijl Jippe de sokkenla leegt. ♥ Gezond ontbijtje en een gezond tussendoortje van The Green Happines. ♥ Eindelijk mooi weer begin juli! Strandzondagochtend met strandknuffels! ♥ En met dat mooie weer reinigden we voor de tweede keer ons terras met de hogedruk.

3

Ik kreeg een Zoku ijsmaker van Radbag, super tof en een echte aanrader. ♥ Zomer! Met mooi weer zijn we alleen maar buiten, genieten! ♥ Zelf pizza maken met een bodem van spelt. ♥ PLL SPOILER ALERT! Zou ze ja zeggen???? ♥ Hier staat per ongeluk nog een keer dat lekkere ontbijtje. :P ♥ Strandmiddag met Isa terwijl Jippe nog slaapt en Pris thuis blijft. ♥ Later komt Pris met Jippe en ze hebben zo genoten samen op het strand. Ik schoot dit prachtige broer-zus plaatje. ♥ Aardbeien-yoghurt ijsje uit de Zoku! ♥ Ik kocht een wit jurkje, compleet out-of-my-comfortzone. Maar hij is zo tof!

4

We gingen eindelijk uit eten met het hele gezin voor de vakantie, diploma’s en goede rapporten. ♥ Help mijn huis verandert in een speelparadijs! ♥ Nieuwe manier van fotograferen, die kun je hier zien. Vinden jullie het wat? ♥ Gezonde popcorn met home-made karamel. ♥ Ambachtelijke dag in Ballum! (Voor de hele Plog, klik!) En samen met zus daar in de draaimolen. ♥ Pakketjes tijd! ♥ Kwasten wassen, zo’n heerlijke klusje….. Not! ♥ Jippe gaat overal bij staan en ik vind dat stiekem dood-eng.

5

Een beetje handletteren met mijn nieuwe kalligrafie stiften. ♥ Dit toffe lakje won ik samen met nog wat Essence goodies. Ik ben onder de indruk van de kwaliteit! ♥ Voor een samenwerking met Boursin x 2WMN, borrelfoto! Mmmmm. ♥ Foto’s van het I Heart Chocolade Salted Caramel maken. Komt gauw online.  ♥ Stracciatella ijs uit de Zoku. Heerlijk! ♥ Gisteren liet Jippe ons slapen tot 9.45, wat een luxe! We hebben heerlijk zondags lui in bed gelegen en rustig aan gedaan. Genieten!

Wanneer je mij persoonlijk op Instagram volgt, zie je dat dit niet alle foto’s zijn. Dit heeft twee redenen. Ten eerste werden het er dan echt te veel. Ik deel veel foto’s op Instagram en vandaar dat ik eerder ook altijd twee keer in de maand een update deed. Ten tweede is mijn Instagram account afgeschermd om dat ik niet alle foto’s openbaar wil delen. Niet dat er vreemde dingen op staan hoor, maar sommige dingen hoeven niet openbaar op het internet te staan. Laatst schreef ik daar al een blogje over. Naast mijn persoonlijke Instagram account heb ik ook een openbaar blog account. Ik zou het leuk vinden als je me daar (ook) volgt!

Hopelijk vonden jullie het leuk om weer eens zo’n update te lezen! Ik hoor het graag. :)

x Lisanne 

Categories: Picture It

Related Posts

Picture It | Maart ♥︎ Baksels, trowback en ineens thuiswerken
Picture It | Oktober ♥︎ Herfst, Instax Mini, strand en selfies
Picture It | Oktober #1
Previous:
Jippes Favourites #3
Next:
Winnen | €50,- shoptegoed bij woonwinkel Eyoba – GESLOTEN!

Reacties

  1. chucky1012 zegt

    1 augustus 2016 om 08:43

    Leuk om even terug te kijken wat jullie de afgelopen maand allemaal hadden gedaan ;-)

    Xoxo

    Beantwoorden
  2. Claudia zegt

    1 augustus 2016 om 20:51

    Wat veel foto’s en wat super tof! Ik krijg echt zin in de vakantie met al die strand foto’s. Dat witte jurkje staat je echt prachtig :)

    Beantwoorden
    • Lisanne zegt

      1 augustus 2016 om 20:53

      Leuk om te horen! De komende tijd ga ik het weer twee wekelijks delen zodat de foto’s iets minder zijn haha. Komt ook door de vakantie natuurlijk. Bedankt voor je compliment!

      Beantwoorden
  3. Roxanne zegt

    6 augustus 2016 om 21:28

    Ja, leuk zulke updates! Prachtig lakje ook :)

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝚋𝚎𝚎𝚗 𝚖𝚢 𝚏𝚊𝚟𝚘𝚞𝚛𝚒𝚝𝚎 𝚊𝚍𝚟𝚎𝚗𝚝𝚞𝚛𝚎 𝚜𝚘 𝚏𝚊𝚛. 

Er is altijd iets te vieren. ❤️ 16,5 jaar samen met de liefste. 🥰

#love #efteling
🥾🥰 #pointeduraz #motherandson #love #france 🥾🥰

#pointeduraz #motherandson #love #france #hike #brittany #bretagne
Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen) 😈 

#bretagne #britanny #duivelsrotsen #lesrochesdudiable #france #frankrijk
Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een fri Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een frisse duik in een spiegelgladde Waddenzee met de boot op de achtergrond. ⛴️ 

#waddenzee #waddensea #nazomer #friday
mis dit 🥐 🇫🇷 #audierne #bretagne #britt mis dit 🥐 🇫🇷 

#audierne #bretagne #brittany #france
𝙻𝚎𝚐𝚎 𝚗𝚎𝚜𝚝 𝚜𝚢𝚗𝚍 𝙻𝚎𝚐𝚎 𝚗𝚎𝚜𝚝 𝚜𝚢𝚗𝚍𝚛𝚘𝚘𝚖 

Drie van de vier zijn bij hun nieuwe lieve baasjes. Nummer 4 blijft bij ons; Charly. Ik had het niet verwacht, maar wat vond ik het gezellig, zo’n nestje kroelende kittens. 🥰

#kittens #kitty #babycats #babies #catstagram #catsofinstagram
❤️ liefdes #pointeduraz #hike #france #britt ❤️ liefdes 

#pointeduraz #hike #france #brittany #bretagne #love
☀️ 𝙳𝚎𝚣𝚎 𝚟𝚊𝚔𝚊𝚗𝚝𝚒𝚎 𝚑𝚎𝚋 𝚒𝚔:

• heel veel geknuffeld met dit vriendje
• 5 (bijna 6!) boeken uitgelezen 
• maar 2 keer op het strand gelegen
• wel ook 2 keer “avondgezwommen”
• nog 3 weken gehoest na een longontsteking 
• 210 nagels gelakt 
• ontelbaar keer “Schultenbrau” moeten luisteren (en meezingen, don’t ask)
• 475 vakantiefoto’s gemaakt 
• 8 Aviation cocktails gedronken
• 5 crêpes gegeten
• 0 keer uitgeslapen 
• 1 fles zonnebrand opgemaakt 
• me op de valreep 1 keer verbrand 

Het was weer fijn! ❤️

#zomervakantie #summerholiday #love #mumandson
Morgen begint dit jongetje alweer in groep 5! Deze Morgen begint dit jongetje alweer in groep 5! Deze 5 weken gingen zo snel! 😭😩 De vakantie is voorbij, voor mij ook altijd het moment dat ik langzaamaan weer m’n werk oppak. 👩🏼‍🏫 Maar, met de weersvooruitzichten hoop ik vooral ‘s middags ook nog wat zon en zee mee te kunnen pakken! 🏖️ 

#vakantie #holiday #liefde #zomervakantie #summer

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Dit zijn de leukste Beauty Adventskalenders van dit jaar!
    Dit zijn de leukste Beauty Adventskalenders van dit jaar!
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?

my nail work

𝙵𝚊𝚋𝚞𝚕𝚘𝚞𝚜 𝚏𝚕𝚊𝚔𝚎𝚜 ✨

Rubber Corrector Mirage 03
@anole_shop 

#biab #anole #anolerubbercorrector #anolercmirage03 #nntreatment #naturalnails
𝙶𝚘𝚝𝚝𝚊 𝚕𝚘𝚟𝚎 𝚜𝚘𝚖 𝙶𝚘𝚝𝚝𝚊 𝚕𝚘𝚟𝚎 𝚜𝚘𝚖𝚎 𝚜𝚊𝚝𝚒𝚜𝚏𝚢𝚒𝚗𝚐 𝚌𝚕𝚘𝚜𝚎𝚞𝚙𝚜. 🫧 

Used products (left to right):
• Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat
• Liquid Buildergel 3 
@anole_shop 
• BIAB Luna
@the_gelbottle_inc 

#nntreatment #naturalnails #biab #biabnails #biabcloseup #anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg12
#anolelbg03 #biabluna #anoleprismaticcat
𝙼𝚊𝚍𝚎 𝚞𝚜 𝚝𝚑𝚒𝚗𝚔 𝚘𝚏 𝚌𝚘𝚏𝚏𝚎𝚎 ☕️ 

Used colours:
• Clam 
• Tangerine
• Divine
• Irresistible 
@carma.cosmetics 

#carmacosmetics #coffeenails #nailart #nails #nailart #biab #biabnails #nntreatment
𝙿𝚞𝚛𝚙𝚕𝚎 𝙳𝚊𝚑𝚕𝚒𝚊 𝙿𝚞𝚛𝚙𝚕𝚎 𝙳𝚊𝚑𝚕𝚒𝚊 💜

Used products:
• Liquid Buildergel 
• Dahlia 09 Gelpolish
• Prismatic Cat Topcoat
@anole_shop 
• Dried flowers 
@temu 
• Silver Foil
@actionnederland 

#anole #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #driedflowernails #ameland
𝚃𝚑𝚎 𝚙𝚎𝚛𝚏𝚎𝚌𝚝 𝚌𝚘 𝚃𝚑𝚎 𝚙𝚎𝚛𝚏𝚎𝚌𝚝 𝚌𝚘𝚖𝚋𝚘 💖 
Roze gellak met daaroverheen een laagje BIAP; met glitters die in elk licht anders lijken (swipe!) 🤩

Used colours:
• Wild Pink Gelpolish
@misteromilano_benelux 
• BIAP Grapefruit
@madamepolkadots 

#biap #biab #nntreatment #naturalnails #pinknails #biapgrapefruit #anole #misteromilano
𝙲𝚞𝚝𝚒𝚌𝚕𝚎 𝙲𝚕𝚎𝚊𝚗- 𝙲𝚞𝚝𝚒𝚌𝚕𝚎 𝙲𝚕𝚎𝚊𝚗-𝚞𝚙 𝙼𝚘𝚍𝚎 𝙾𝙽 ✨ 

Na de sponstechniek én chromepoeder volgde een flinke poetsbeurt. Chromepoeder zit en vind je namelijk écht overal. 💥

Used products:
• Liquid Buildergel
• Summer Energy 05 Gelpolish
@anole_shop 
• Coral in Effect Gelpolish 
• Mint Queen Gelpolish 
• Untamed Violet Gelpolish
@misteromilano_benelux 
• Metal Shock Nail Powder
@essence_cosmetics 

#chromenails #glazeddonutnails #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #gradientnails
🥰 Na 6 weken van wolkjes naar bloemetjes! Hoe m 🥰 Na 6 weken van wolkjes naar bloemetjes! Hoe mooi matcht deze toffe kleur met de droogbloemetjes?! 🌸

Used products:
• Rouge Ruby Gelpolish 
@xtaticgelpolish 
• Ballerina Pink Gelpolish 
@pinkgellac 
• Stickers & dried flowers
@temu 

#nailart #temu #xtatic #bextatic #driedflowers #floralnails
𝙹𝚞𝚜𝚝 𝚜𝚖𝚒𝚕𝚎 💜💛 Us 𝙹𝚞𝚜𝚝 𝚜𝚖𝚒𝚕𝚎 💜💛

Used products:
• Anole Liquid Buildergel
@anole_shop 
• Gelpolish Cloud Romance
@misteromilano_benelux
• Gelpolish Sandstone
@carma.cosmetics 

#anole #anoleliquidbuildergel #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #misteromilano #carmacosmetics
💕 Anole Liquid Buildergel 27 Ballerina 🩰 Dez 💕 Anole Liquid Buildergel 27 Ballerina 🩰 Deze lieve roze kleur heeft ook nog een hele subtiele shimmer die op camera niet te vangen was. 😅

#anole #anolelbg27 #anoleliquidbuildergel #liquidbuildergel #biab #biabnails #ameland #nntreatment

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝚋𝚎𝚎𝚗 𝚖𝚢 𝚏𝚊𝚟𝚘𝚞𝚛𝚒𝚝𝚎 𝚊𝚍𝚟𝚎𝚗𝚝𝚞𝚛𝚎 𝚜𝚘 𝚏𝚊𝚛. 

Er is altijd iets te vieren. ❤️ 16,5 jaar samen met de liefste. 🥰

#love #efteling
🥾🥰 #pointeduraz #motherandson #love #france 🥾🥰

#pointeduraz #motherandson #love #france #hike #brittany #bretagne
Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen) 😈 

#bretagne #britanny #duivelsrotsen #lesrochesdudiable #france #frankrijk
Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een fri Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een frisse duik in een spiegelgladde Waddenzee met de boot op de achtergrond. ⛴️ 

#waddenzee #waddensea #nazomer #friday
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023