• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Etos | Make it a december to remember!

30 december 2017

Net voor de Kerstdagen viel er een extra fijn pakketje op de deurmat; de heerlijke Kerstproducten van de Etos. We stonden op het punt om richting mijn ouders te vertrekken om daar Kerst te vieren en snel gooide ik nog een paar producten van Etos in mijn tas om meteen uit te proberen de komende dagen. Vandaag show ik je een aantal producten uit deze heerlijke december-collectie, die ook in januari en andere maanden nog priiiima te gebruiken zijn.

Laat je verleiden door goud, glitter en boudoir glamour met de oogstrelende Etos Limited Edition collectie. Van make-up tot geurkaarsen en nog veel meer; Etos heeft alles in huis voor feestdagen om nooit te vergeten. Verwen jezelf of iemand anders met de prachtige producten uit de Limited Edition Kerst collectie van Etos. Het assortiment bestaat uit maar liefst 40 luxe musthaves voor gezicht, body, haar én huis. En, de inhoud is net zo luxe als de verpakking. 

Enriching Showerfoam Spicy Mandarin – €4,99 (200 ml) Rijk schuimende douche foam die de huid intensief verwent. Het romige schuim zorgt voor een heerlijk weldadig gevoel onder de douche. 

Embrace Your Body With Love! Spicy Mandarin is de geur die doorgevoerd wordt door de gehele collectie. Deze heerlijke Showerfoam brengt je badkamer in warme sferen. Showerfoams zijn helemaal in, dat is iets wat zeer duidelijk wordt de laatste weken. Deze doucheschuim is overigens wel wat anders. Hij doet een beetje aan als een scheergel. Wanneer je de douchefoam aanbrengt is het een heldere gel die vervolgens snel transformeert in een volle schuim. Het is een heerlijke warme kruidige geur die het meeste weg heeft van kaneel. Door de mandarijn heeft het daarnaast ook een friszoete geur. Heerlijk!

December Primer Golden Flakes – €6,99 (30 ml) – Gladde primer op basis van siliconen is de ideale eerste stap voor het aanbrengen van make-up. De primer legt een gladde egale basis voor concealers, foundations en poeders door de huid te egaliseren en lijntjes en poriën te vervagen. Bovendien bevat het vitamine E en 24 karaats goud. Deze golden flakes verbeteren de elasticiteit, stevigheid en textuur van de huid en zorgen voor een prachtige glow.

Voorheen gebruikte ik altijd een primer, maar toen deze op was heb ik nooit weer een nieuwe gekocht. Zonde eigenlijk, want nu ik deze in gebruik heb weet ik weer waarom primers zo fijn zijn! Deze geurloze silicone primer zorgt er voor dat je foundation echt mooier zit omdat het je gezicht net wat egaler maakt. Mijn poederfoundation leek echt wat langer goed te blijven zitten tijdens de afgelopen Kerstdagen. De gouden flakes zijn natuurlijk een fantastische toevoeging, maar geen zorgen, deze vind je echt niet terug wanneer je de primer eenmaal hebt aangebracht.

Sparkling Decolleté Fluid Spicy Mandarin €5,99 (50 ml) – Innovatieve lotion voor een betoverende glans op decolleté, nek, schouders en gezicht. Laat de huid ook van binnenuit stralen.

Eén van mijn absolute favorieten! Deze overheerlijke geurende lotion geeft je huid een prachtige subtiele glans zonder dat je een glitterbom bent. Doordat dit een vrij dunne vloeistof is, is deze ook perfect geschikt voor de gevoelige huid als je gezicht en decolleté. Hij is niet vet waardoor je de poriën niet afsluit en je make-up niet enorm gaat glijden. De kruidige kaneel-mandarijn geur blijft daarbij ook heerlijk hangen. Hiermee steel jij zeker de show tijdens die nieuwjaarsborrel!

Scented Candle Spicy Mandarin €6,99 (25 branduren) – Luxe geurkaars met een delicaat en verwarmend parfum van mandarijn, vanille en kaneel.

Met geurkaarsen zit je bij mij altijd goed! Zeker wanneer het zo’n overheerlijke geur is. Zelfs Pris is fan én dat zegt wat. Deze vrij aanwezige geur voert ook weer de Spicy Manderin door. Een echte kaars voor de wintermaanden. Wederom kruidig en zoet tegelijk. Daarnaast komt de kaars in een tof doosje en ziet het glaasje er ook mooi uit. Ook perfect om weg te geven!

  

Shimmering Bodycream Spicy Mandarin €5,99 (200 ml) – Luxe bodycream met shimmers die je huid van een prachtige glans voorzien. De rijke en romige textuur zorgt voor een zijdezachte huid.

Deze heerlijke body cream lijkt veel op het andere glitterende product in deze lijn, de Sparkling Decolleté Fluid. Deze verzorgende dikke crème geeft je huid een prachtige glans met gouden shimmers, maar verzorgt daarnaast ook. Het is een rijke, romige body cream, die qua substantie tussen een lotion en butter in zit. Ook deze geurt weer overheerlijk, maar is iets subtieler dan de Fluid. De mooie roze pot met gouden deksel is wel echt een enorme blikvanger. Love it!

Deze collectie is helemaal aan mij besteed. Naast de warme kruidige geur, zijn dit ook producten die ik graag gebruik. Ik ben dol op body creams en -butters en de shimmers geven het net even dat beetje extra wat ook juist in de ‘saaie’ januarimaand een fijne boost kan geven. De primer doet goed zijn werk en de kaars geur overheerlijk. Een dikke aanrader! Rennen dus, naar Etos, nu de producten nog verkrijgbaar zijn!

De Etos Make it a december to remember lijn is een tijdelijke collectie die nu verkrijgbaar is bij Etos. Alhoewel de producten officieel Kerst producten zijn, zijn ze natuurlijk ook perfect voor dat toffe feestje met Oud en Nieuw of die fancy nieuwjaarsborrel met je vinden. 

 

BewarenBewarenBewarenBewarenBewarenBewarenBewarenBewaren

BewarenBewaren

Categories: Beauty

Related Posts

Wat is een goede skin care routine?
Budget Tip: Max Baked Eyeshadows
Catch & Shine | Shower Jelly (Kruidvat)
Previous:
Zo doen wij dat ♥︎ Kinderen en mobiele telefoons
Next:
Personal | Dit was mijn 2017!

Reacties

  1. chucky1012 zegt

    30 december 2017 om 07:02

    Mooie producten!
    Fijn artikel.
    Ik zal later zeker even gaan kijkjen bij de winkel die dit verkoopt…..
    Omdat ik van beautyproducten hou met shimmers….
    Het maakt met niets uit of het in de winter of zomer is wanneer men dit kan gebruken……

    Xoxo

    Beantwoorden
  2. femketje zegt

    30 december 2017 om 08:23

    ik hou van die foamy douche items :D zo nice altijd!

    Beantwoorden
  3. Gemma zegt

    30 december 2017 om 10:23

    Wow! Ziet er mooi uit. Alleen al voor de luxe verpakking zou je het kopen 😊. Je hebt ook erg mooie foto’s gemaakt!

    Beantwoorden
  4. Dionne zegt

    30 december 2017 om 10:34

    Ik shop eigenlijk nooit bij de Etos, misschien moet ik er toch eens gaan kijken!

    Beantwoorden
  5. Adine @ LekkerLevenMetMinder.nl zegt

    30 december 2017 om 11:34

    Wat een mooie spulletjes! Die geur lijkt me ook echt heel lekker, als ik weer bij Etos ben, zal ik ook eens kijken!

    Beantwoorden
  6. Vera zegt

    30 december 2017 om 16:45

    Echt een heerlijke collectie. Ik vind die geur zo lekker! Zelf heb ik de primer ook en hij werkt echt hemels.

    Beantwoorden
  7. Manon zegt

    30 december 2017 om 19:01

    Ik vind de geur van deze lijn echt heerlijk!

    Beantwoorden
  8. Marieke - designful.nl zegt

    30 december 2017 om 19:02

    Ik vind de producten van de Etos ook echt heerlijk! Primer kende ik nog niet. Wat leuk met die goudschilfertjes er in!

    Beantwoorden
  9. kiki multem zegt

    30 december 2017 om 19:40

    Wauw prachtige verpakkingen en wat een mooie foto’s heb je gemaakt! Zo jammer dat wij geen Etos hebben.

    Beantwoorden
  10. Heleen Schrijvershof zegt

    30 december 2017 om 20:34

    Oeh heerlijk. De eigen lijn van Etos is echt super. Ik heb pas een bodyspray gekocht en die is nog steeds favoriet.

    Beantwoorden
  11. Fleur zegt

    30 december 2017 om 21:47

    Ik heb de geurkaars geroken in de winkel en ik vond het eerlijk! Deze lijn van Etos is weer een pareltje

    Beantwoorden
  12. Nicole Orriëns zegt

    31 december 2017 om 11:17

    Wat een leuke verrassing dat zo’n pakketje wordt bezorgd. De producten zien er prachtig uit vind ik.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Action | Nagelstickers
    Action | Nagelstickers

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023