• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Tastea | Ibiza Feelings Blend + kortingscode

19 augustus 2017

Dat ik gek ben op thee en koffie, mag geen verassing meer zijn. Al vaker schreef ik over heerlijke theesoorten en mijn favoriete smaakjes. Via via kwam ik in bij een interessant theemerk, namelijk Tastea. Alleen de naam is alleen al een schot in de roos, toch? Van Tastea mocht ik een heerlijke smaak uit hun webshop uitkiezen en kreeg ik er een toffe en hele handige theebeker bij. Hoe de thee van dit merk bevalt, lees je in deze post!

“Tastea werd in 2016 opgericht door de founders & owners die altijd al geïnteresseerd waren in de heilzame werking van thee. Met professionals in de Chinese kruidengeneeskunde en theesommeliers creëerde zij onmiskenbare kwalitatieve, smakelijke blends die iets voor de gezondheid kunnen betekenenTastea staat voor een gezonder, fitter en gelukkiger leven! De verschillende 100% natuurlijke theekruiden combinaties kunnen je op elk stadium van je leven ondersteunen.“

Het uitzoeken van de thee was nog een behoorlijk klusje. Tastea heeft een aantal aantrekkelijke smaken met interessante werking. Thee voor tijdens de zwangerschap, je menstruatie over met een positieve werking op borstvoeding. Er zijn verschillende ‘groente’ thee en ook zomerse ijsthee. Uiteindelijk won mijn oog het en mijn voorkeur voor zoete, zomerse smaken. Ik ook de Limited Edition smaak Ibiza Feelings. En zeg nou zelf, alleen het blik zelf is al een pareltje toch?

“De 100% natuurlijke Ibizathee kan ondersteunen bij het typische eilandgevoel: Ontspanning, blijdschap, gezondheid en genieten. Het hipste eiland van Europa waar ultiem relaxen, blijdschap, gezondheid en genieten samenkomt. Dat zijn dan ook precies de punten waarop de Ibizathee kan ondersteunen. Naast het ontspannend vermogen, de superfoods en de lekkere smaak van deze thee, is aan de blend het geheime kruid van dé likeur -Hierbas- van Ibiza toegevoegd.“

INGREDIENTEN: Date (date, rice flour), apple, balm, raspberry leaves, camomile, anise, carrot, fennel, lemon peels, verbena leaves, natural flavouring, apple quarter, yarrow, hop petals, St.-John’s-wort, peach, lavender, cornflower blue.

De keuze voor Ibiza Feelings was voor mij helemaal de juiste. Dit is een thee waar ik absoluut van hou. Ibiza Feelings is friszoet, maar niet super zoet en vooral de smaak van het fruit is lekker aanwezig. De toevoeging van citroenschillen maakt de thee lekker fris en de anijs maakt het toegankelijk kruidig tegelijk. Zeker niet een standaard fruitthee, maar wel laagdrempelig en een smaak die de gemiddelde theedrinker absoluut kan waarderen.

In een blik zit 75 gram en geadviseerd wordt om 2,5 gram thee per beker te gebruiken. Dit betekent dat je uit een blik 30 koppen thee kunt halen. Persoonlijk gebruik ik iets minder dan 2,5 gram omdat ik niet van sterke thee hou, deze dosering is voor mij iets aan de ruime kant.

De theebeker doet dan ook super zijn werk. Je doet er een schepje losse thee in, giet het water erbij en sluit de beker af met een zeefje. Doordat de beker dubbelwandig waardoor de thee lekker lang warm blijft én je je vingers niet verbrandt. Dit is daarnaast wel een beetje tricky, doordat je niet goed kunt voelen aan de buitenkant hoe warm de thee nog is, is het risico wat groter dat je je mond verbrandt. Oeps! Zelf doe ik er nu standaard al een beetje koud water bij, de thee blijft namelijk echt heel erg lang heet in deze beker. Ideaal! En misschien dat ik deze beker wel meeneem naar mijn werk. Ik ben docent en drink standaard koude thee omdat ik mijn kopje altijd te lang laat staan, hihi.

Het fijne is dat ik, wanneer ik de beker leeg heb, ik deze rustig nog een keer met heet water kan bijvullen zonder dat ik de theeblaadjes hoef te verversen. Uit een schepje kan ik dus rustig twee of drie bekers halen. Nóg een voordeel!

Volgens mij is het duidelijk, ik ben erg blij met deze thee! Ik had al een aantal positieve verhalen gehoord en deze zijn absoluut niets gelogen. De Ibiza Thee is super lekker en de theebeker heerlijk praktisch. Ik ben ook erg benieuwd naar de rest van de smaken! De komende tijd ga ik lekker mijn losse thee opmaken, want de beker is natuurlijk ideaal voor de liefhebber van losse thee!

Kortingscode! 

Namens Tastea mag ik jullie ook nog blij maken met een leuke kortingscode. Met de code younailedit krijg je nu 10% korting in de webshop van Tastea. De code is geldig op alle producten in de webshop m.u.v. de Package Deals en is geldig t/m 2 september 2017.

De thee van Tastea is verkrijgbaar in de webshop maar heeft ook een aantal verkooppunten in o.a. Friesland. De prijzen variëren, maar de Ibiza Feelings kost €24,95 en de Tastea Beker kost €19,95.

x Lisanne 

Categories: Food

Related Posts

Zo voorkom óf verwijder je die vieze gourmetlucht
Zoku Quick Pop Maker | Heerlijke ijsjes in 8 minuten!
Unboxing | JouwBox Editie 3 ♥︎ De Feestdagen editie
Previous:
Op vakantie naar de Eifel – Mijn tips!
Next:
Let’s redecorate. Met hulp van Jippe!

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog per ♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog perfect in m’n armen. Dat is nu wel anders! 😂 (swipe!)

De afgelopen 4 dagen verplaatste ik me van de bank naar bed en andersom, de griep had me flink te pakken. 🤒 En daar maakte Jippe zondag dankbaar gebruik van! Hij legde z’n brilletje naast die van mij, nestelde zich naast me en… viel luid snurkend in slaap! 😂 Een cadeautje, zeker aangezien dit zeldzaam is en steeds zeldzamer wordt! 🥰

#jippethom #baby #liefde #love #motherandson #mom
🐟 nog 162 dagen! Bestemming: Zuid Bretagne! 🏕️ 

#bretagne #holiday #france #swimming
♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom

popular posts

  • Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
    Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review

my nail work

Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg04 #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷 Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg07 #anoleliquidbuildergel07 #glitterinlay #confettinails #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Pink, grey & holo. 🥰 Products used: • Blush Pink, grey & holo. 🥰

Products used:
• Blush Veil @xtaticgelpolish
• Mr. Grey @kikilondonbenelux
• Holographic Topcoat @pinkgellac

#pinkgellac #pinknails #greynails #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat 🔥

#anolelbg04 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailsalon #naturalnails #ameland #nailreel #nailtech
Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Wil je een subtiele maar betoverende shimmer? Dan is deze topcoat echt fantastisch! 😍

#anolelbg12 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel12 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer roo Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer rood, de andere keer bruin. Roodbruin, zeg maar. 😜

#nntreatment #biab #biabnails #naturalnails #anolerubbercorrector #anolerubbercorrector35 #anolerc35 #rubbercorrector
Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het oo Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het ook samen kan? 💖 Zo af en toe komen er twee vriendinnen, zussen of moeder en dochter samen naar de salon. De salon is klein máár er staat een extra stoel. Super leuk, dubbel gezellig! Enne, ik zorg voor thee en chocolade! 😉

#friends #dubbledate #naildate #dubblenaildate #nailtech #gelpolish #gellac #nailstylist
Liquid Buildergel • Nieuw in de salon! De nieuw Liquid Buildergel • Nieuw in de salon!

De nieuwe gels van Anole zijn perfect voor de Natural Nail Treatment, vergelijkbaar met de rubbercorrectors (of “BIAB” zoals ze vaak nog genoemd worden) alleen dan sterker! 💖 Inmiddels heb ik ze uitgeprobeerd, de applicatie is even wennen - je zal me dust vast af en toe zien “stoeien” 😂 - maar wat een prachtig product! Op dit moment heb ik vier kleuren, op de hand zie je 03, een milky lilaroze kleur. 🥰

#anole #anolelbg03 #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel03 #buildergel #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech
💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a 💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a dream! 🥰 Helaas heb ik nog niet de mogelijkheid gehad om de kleurtjes op de nagel te swatchen, maar op de colour pops zien ze er al tot uit. Ready for the sun! ☀️ Soon more! ☁️ 

#pinkgellac #gellak #gellac #gelpolish #sweatdreams #cyberdream #nailstylist

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023