• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Jij Natuurlijk
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Winnen | De Pink Pupuz Planner

22 december 2018

Het is weer zaterdag! En zaterdagen in december betekenen; winnen! Hoewel het momenteel wat rustiger is op mijn blog, blijven we de komende zaterdagen sowieso lekker witacties publiceren. Ook heb ik vanaf vandaag lekker twee weken vakantie dus hoop ik weer even vooruit te kunnen werken voor mijn blog. De komende tijd kun je dus weer wat meer blogjes verwachten; yay! Vandaag laat ik je de nieuwe Purpuz Planner zien én kan jij er eentje winnen!

Begin 2017 schreef ik al een lovende review over de Purpuz. De alles-in-één planner is dat gehele jaar fanatiek gebruikt door mijn vrouw die er enorm fan van was (en is). Het succes van de Purpuz Planner, ontworpen door Clen Verkleij, bleek groter dan verwacht en inmiddels ligt hij voor het derde jaar op rij in vele boekhandels en online shops. Naast de grijze variant is er nu ook een roze exemplaar. En drie keer raden wie daar héél blij van wordt. ;)

Agenda’s die meer zijn dan enkel een agenda zijn hot. Het zijn hele werkboeken, planners en agenda’s in één. De Purpuz Planner is daar een mooi voorbeeld van. It’s all in the name; werken naar jouw Purpuz, jouw doel. Wij Nederlanders beginnen het nieuwe jaar altijd met veel goede voornemens. Hoe groot of klein jouw doel ook is. Hoe concreet, persoonlijk of juist op zakelijk vlak… De Purpuz Planner kan jou ondersteunen in het toewerken naar jouw doel.

De Planner werkt met 8 tools:

  1. De Purpuz map helpt je om je dromen te visualiseren;
  2. De Purpuz matrix helpt je om je dromen te ordenen;
  3. Het Purpuz plan helpt je om je doelen op te delen in stappen;
  4. Het Purpuz pad helpt je om je doelen te voorzien van tijd en volgorde;
  5. De maandplanning geeft je structuur en overzicht;
  6. De weekplanning geeft je jouw dagelijkse to do’s;
  7. Dagreflectie laat je stilstaan bij wat goed ging en waar je in kunt groeien;
  8. Vragen aan jezelf laat je stilstaan bij afgelopen maand, het heden en de toekomst.

Naast al deze mooie extra’s, is het stokpaardje van deze planner toch wel de mooie en overzichtelijke weekindeling. De horizontale weekindeling geeft ruimte om geordend te plannen en daarnaast is er ook gedacht aan lijstjes en is er ruimte voor creativiteit. De weekindeling heeft niet veel poespas, waardoor het clean en overzichtelijk oogt. Elke week vind je een quote die je op de één of andere manier aan het denken zet. Daarnaast vind je in de planner ook prachtige foto’s, zeker een pluspunt!

De Purpuz Planner 2019 is verkrijgbaar in het roze en grijs en gaat vanaf €34,99. Hij is te koop bij Purpuz, Bol of bij verschillende boekhandels.

Mijn andere review lees je hier. 

Hoe maak je kans op de Pink Purpuz?

♥ Volg You Nailed It via één van onderstaande media. Jij mag kiezen welke! Elk gevolgde media is 1 extra kans.
– Facebook
– Instagram
– Twitter
♥ Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet en welke stappen je genomen hebt. Zorg er voor dat je een geldig mailadres invult zodat ik contact met je kan opnemen indien je gewonnen hebt.

Voorwaarden:

De komende weken komen er meerdere winacties online. De acties lopen op mijn verschillende social media zoals in de voorwaarden van elke winactie wordt vermeld. De Purpuz winactie loopt t/m 4 januari. De winnaar wordt na afloop gecontacteerd via email en/of social media. Reageert de winnaar niet binnen 48 uur, dan wordt er een nieuwe winnaar gekozen.

Doe je mee met de winactie, lees dan ook even mijn disclaimer door.

 

 

Categories: Winactie

Related Posts

Winactie #2 | MAC Lipstick naar keuze
Win | Pieces Bothilda Bag – GESLOTEN!
Winactiemaand | Een prachtige Shopper
Previous:
Dit zijn 5 van de meest voorkomende goede voornemens
Next:
Goodiebox | December ♥︎ The Reflection Box

Reacties

  1. Linda Smeets zegt

    22 december 2018 om 05:11

    Wat een enorm mooie en handige planner!
    Ik maak graag kans en volg via Facebook en Twitter.

    Beantwoorden
  2. Marjan polet zegt

    22 december 2018 om 05:37

    Wat een prachtige planner, ik zou hem goed kunnen gebruiken

    Beantwoorden
  3. Sonja zegt

    22 december 2018 om 05:50

    Ik volg via Facebook, Instagram en Twitter. Ik maak graag kans op deze mooie roze planner.

    Beantwoorden
  4. nicole elisabeth zegt

    22 december 2018 om 06:10

    Wow leuk 😀 en mooie kleur! Ik maak graag kans. Volg je op fb natuurlijk!

    Beantwoorden
  5. chucky1012 zegt

    22 december 2018 om 07:42

    Goedemorgen…
    Deze winactie sla ik over…

    Iedereen heel veel succes 😉

    Beantwoorden
  6. Julia zegt

    22 december 2018 om 09:06

    Wow, wat een mooie en handige agenda, en laat mij nou nog geen agenda voor 2019 in huis hebben. 😃 Met deze mooie agenda zal ik wel aan mijn doelen willen werken. 💜
    Ik volg via Facebook

    Beantwoorden
  7. Linda Raaijmakers zegt

    22 december 2018 om 19:52

    Deze zou ik echt gaaf vinden en volg al langer via de volgende social media. Ook heb ik overal iemand getagt.
    Facebook: Linda Raaijmakers
    Twitter: @lindaenbjorn
    Instagram: @lindaenbjorn

    Beantwoorden
  8. Lise zegt

    23 december 2018 om 12:59

    Wow, dat ziet er een mooie en praktische planner uit! Ik waag heel graag een kansje om dit prachtexemplaar te winnen. Ik volgde je al op Facebook, Twitter en Instagram!

    Beantwoorden
  9. Esther zegt

    23 december 2018 om 22:04

    Ik zou deze pink purpuz planner graag winnen❤️ Nieuw jasr, nieuw begin 🌸

    Beantwoorden
  10. Nadine zegt

    23 december 2018 om 23:02

    Ik doe mee! Superleuk! Ik volg je op facebook en nu ook op instagram!

    Beantwoorden
  11. Yessica leidner koot zegt

    24 december 2018 om 05:30

    Ja geweldig ik doe mee
    Volg je op Facebook als Jessica Jill John leidner gedeeld en getagt
    Twitter en vrienden getagt
    Én Instagram
    bloglovin
    Youtube

    Én hele fijne feestfagen veel liefs

    Beantwoorden
  12. Rianne zegt

    24 december 2018 om 07:54

    Wow, deze planner ziet er echt super tof uit. Toevallig was ik vorige week aan het zoeken naar een planner die bij mij past (drukke baan), maar deze was ik nog niet tegengekomen. Dit is precies wat ik zocht. Ik volg je overal :).

    Beantwoorden
  13. Joyce zegt

    25 december 2018 om 01:22

    Hi,
    Deze planner is helemaal mijn ding. Pink is ten eerste al mijn kleur. Ik werk graag met planningen omdat het me helpt, om alles gedaan te krijgen in het drukke dagelijkse leven. Ik ben pas zelfstandig een zaakje begonnen waardoor ik niet anders kan dan alles goed in te plannen. Buiten het werk dan ook nog tijd maken voor sport, kapper, vriendinnnen 💖
    Heel graag maak ik kans op deze toffe planner 🙏🍀

    Liefs Joyce

    Beantwoorden
  14. Jolijn zegt

    25 december 2018 om 11:28

    Fijne feestdagen! Ik maak graag kans (:
    Super leuke actie en ik volg je hiervoor op alle social media.

    Beantwoorden
  15. Claudia Diependaal zegt

    28 december 2018 om 01:06

    Wat heb je tot nu al leuke acties! Ik blijf je in de gaten houden! Leuk leuk! Ik heet op Facebook Claudia Diependaal, op Instagram Diependaal en op Twitter Clautje35!

    Groetjes Claudia!

    Beantwoorden
  16. Anita H. zegt

    29 december 2018 om 23:25

    Ik doe heel graag mee. Deze planner kan ik goed gebruiken.

    Beantwoorden
    • Anita H. zegt

      29 december 2018 om 23:30

      Vergeten te vermelden: alle genoemde stappen gedaan.

      Beantwoorden
  17. Sanne de Haan zegt

    2 januari 2019 om 19:57

    Ik wil heel graag kans maken op deze mooie Purpuz planner💖! In 2019 begin ik mijn eigen bedrijf gericht op persoonlijk leiderschap. Een bedrijf vanuit mijn passie en mijn hart. Deze planner past daar helemaal bij. 🙏

    Ik volg je via facebook, twitter en instagram.

    Beantwoorden
  18. Sanne zegt

    2 januari 2019 om 20:00

    Ik wil heel graag kans maken op deze mooie Purpuz planner💖! In 2019 begin ik mijn eigen bedrijf gericht op persoonlijk leiderschap. Een bedrijf vanuit mijn passie en mijn hart. Deze planner past daar helemaal bij. 🙏 (Ik doe mee via alle kanalen).

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er weinig meer online. Wel verschijnen er regelmatig advertorials, gastblogs of reviews wanneer ik écht graag iets kwijt wil. Daarnaast ben ik actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

popular posts

  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Challenge | Week 2 Inspired By Couture
    Challenge | Week 2 Inspired By Couture
  • Food | Alternatieve recepten met pizzadeeg!
    Food | Alternatieve recepten met pizzadeeg!
  • Hoe ik mijn lichtblonde haar uiteindelijk heb laten uitgroeien
    Hoe ik mijn lichtblonde haar uiteindelijk heb laten uitgroeien
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review

Shop my HOME Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use.
To find out more, including how to control cookies, see here: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2025