• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Ooh La La, wat een webshop!

3 februari 2013

banner

Ben jij nog op zoek naar een cadeautje voor Valentijnsdag? Voor een goede vriendin, je liefste zusje. je moeder of stiekem gewoon voor jezelf? Lees dan vooral even verder, want ik heb een super leuke tip voor jullie!

Ooh La La is een budgetproof webshop dat allerlei leuke dingetje verkoopt. Zo kun je er terecht voor sieraden, tassen, allerlei hebbedingetjes en verschillende (mode)accessoires. Alleen rondkijken is al een genot. Je waant je in een roze wereld vol schattige decoraties en poppetjes die je lief aan kijken. Dan kan je toch bijna niet meer weg gaan zonder iets te kopen?

oohlala1

Ooh La La, verkoopt veel schattige dingen, maar ook vintage en stoere dingen. Toen ik zocht op ‘snor’ en ‘moustache’ ging ik helemaal kwijlen. Voor degene die het nog niet wisten, ik ben dol op snorren en alles wat daar mee te maken heeft. Ver vóór die snorrenhype (die op het moment wat gaande is) liep ik al met een ‘Monsieur Moustache’-shirt rond, maar iedereen verklaarde me toen nog een soort van voor gek. (‘Heb jij nou een snor op je shirt? Hihi.’) Goed, snorren dus. In overvloed! Oorbellen, kettingen, armbanden, shawls… Hebben hebben hebben!!

Om je een beetje een beeld te geven van de webshop, heb ik een paar dingen op een rijtje gezet die ik persoonlijk errug leuk vind!

Sieraden:

sieraden

Behalve ringen, kettingen, oorbellen en armbanden verkoopt Ooh La La ook geweldige horloges en broches. De meeste prijzen liggen tussen de €2 en €5. Met enkele uitschieters naar boven en onder. Zeker een mooi prijsje!

Hebbedingetjes:

hebbedingetjes

Van pleisters tot stempels, van lippenbalsems tot pennen. Je kunt het zo gek niet bedenken. En de vormgeving blijft natuurlijk het leukste! De prijzen liggen tussen de €1 en €4 euro, met ook hier weer enkele uitschieters naar boven en onder.

(Mode)accessoires:

modeassecoires

Tassen, (toilet)tasjes, portemonnees, shawls, zonnebrillen, riemen… Genoeg leuks voor een klein prijsje. De prijsjes variëren in deze categorie natuurlijk enorm aangezien we spreken over veel producten van verschillende groottes. Maar zoals de rest van de webshop, zeer budgetproof.

Zoals je kunt zien is Ooh La La een webshop met veel verschillende producten. Ik vind de webshop persoonlijk fantastisch. De navigatie is prima en alles werkt hartstikke simpel. Iedereen kan de weg vinden in deze roze shop. Aan het neuzen voor een cadeau en weet je echt niet wat je kiezen moet? Dan kun je er ook nog terecht voor cadeaubonnen van €5 tot €100. De verzendkosten zijn verder ook goed. Afhankelijk natuurlijk van de hoeveelheid, grootte en het gewicht van je bestelling, wordt de prijs bepaald. Is het mogelijk je bestelling via ‘brievenbus’-post te versturen, dan doen ze dat. Scheelt vele euro’s!

En… Ooh La La is een multi-talent. Want je kunt er niet alleen voor sieraden en hebbedingetjes terecht. Ooh La La verzorgt eventueel ook sieradenparty’s, logo- en webdesign ontwerp en productfotografie. Met dat laatste zit het sowieso wel goed, als je kijkt naar hun eigen creatieve productfotografie!

Speciaal voor Valentijsdag hebben ze ook nog een speciale actie:
(Klik op de actie voor de voorwaarden!)

Valentijnsactie: Gratis ketting + inpakservice (lees goed de voorwaarden door!)

of

GRATIS één sieraad bij aankoop vanaf €15,- (lees de voorwaarden)

Dus, ben jij nog op zoek naar een leuk (valentijns)cadeautje? Of een presentje voor je zelf? Sla dan zeker deze leuke webshop niet over! Dat doe ik ook niet! ;) Klik hier om naar de webshop te gaan!

Heb je nou geen Valentijn of wil je gewoon nóg meer verwend worden? Houd You Nailed It dan zeker even in de gaten. Er komt een speciale Valentijns-winactie online op 14 februari!

Alle afbeeldingen komen van de webpagina van Ooh La La.

Was jij al bekend met deze schattige webshop? En welke dingen gaan op jouw wishlist?

Categories: Online Shoppen

Related Posts

Undress your skin!
eBay wishlist.
New in: Kwasten van eBay
Previous:
Nieuw Catrice Ultimate Nail Lacquers!
Next:
Diamond Cosmetics met 70% korting

Reacties

  1. sophie zegt

    3 februari 2013 om 11:23

    Ze verkopen daar inderdaad erg leuke dingen!

    Beantwoorden
  2. talsbeauty zegt

    3 februari 2013 om 12:02

    Volgens mij hebben ze erg leuke dingetjes, ga zeker even een kijkje nemen,

    Beantwoorden
    • Lisanne zegt

      3 februari 2013 om 13:16

      Moet je doen, zó leuk en ook nog eens betaalbaar! (:

      Beantwoorden
  3. Jana zegt

    3 februari 2013 om 14:35

    Hele leuke webshop is het :D x

    Beantwoorden
  4. Simone zegt

    3 februari 2013 om 16:25

    Wat leuk! Daar ga ik een kijkje nemen! Ik hou van hebbedingetjes ;)

    Beantwoorden
    • Lisanne zegt

      3 februari 2013 om 16:57

      Dan ben je daar aan het goede adres! ;)

      Beantwoorden
  5. Nienke. zegt

    3 februari 2013 om 17:02

    Wat een toffe webshop, ik ga zeker een keer een kijkje nemen! Liefs x

    Beantwoorden
  6. Natiza zegt

    3 februari 2013 om 18:21

    Idd een super leuke webshop ! Ik had vorig jaar ook over hun geschreven. Ze hebben leuke hebben dingetjes

    Beantwoorden
  7. byhelena zegt

    3 februari 2013 om 18:40

    Wat een leuke spulletjes verkopen ze. :)

    Beantwoorden
  8. Jewelyz zegt

    3 februari 2013 om 21:19

    Oh wat een leuke webshop! Ga meteen even kijken :-)

    Beantwoorden
  9. Angelique zegt

    4 februari 2013 om 19:28

    kende de sites niet maar ziet er super schattig uit!

    Beantwoorden
  10. kim zegt

    20 mei 2013 om 21:16

    wauw, super leuk ! :D

    kusjes, Kim

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Radiance Collection
    Pink Gellac | Radiance Collection

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023