• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Catrice | Celtica nagellakken ‘Pinkadoxa’ en ‘Love, Peach & Harmony’

3 maart 2014

IMG_1311

In mijn shoplog van gisteren kon je zien dat ik op de valreep nog twee lakjes uit de Celtica LE van Catrice wist te bemachtigen. Deze twee prachtig lakjes zijn perfect voor aankomend voorjaar! Benieuwd naar de kleurtjes? Lees dan verder!

IMG_1272 IMG_1277

De lakken komen uit de Celtica collectie van Catrice die tot februari te krijgen was. De collectie zat vol zachte kleuren, perfect dus voor de trends van deze lente. Ik nam een crème barbieroze kleur en een zalmkleurige lak  vol prachtige shimmers mee.

IMG_1276

Over het kwastje zullen we maar geen woorden meer vuil maken. Te veel, te groot, te breed. Inmiddels weet ik me er aardig mee te redden, maar makkelijk lakt het niet.

IMG_1320 IMG_1328

Pinkadoxa is een opvallend roze kleurtje. Lekker fel, glossy en perfect dekkend in twee laagjes. Hét perfecte barbieroze kleurtje die deze zomer absoluut niet mag ontbreken in je collectie.

IMG_1329 IMG_1325

De glans die Pinkadoxa geeft, vind ik erg mooi. Ik houd van crèmekleurtjes met een mooie glans. De lak droogt gemiddeld, pas op voor deukjes! Verder is er niks op aan te merken, eigenlijk komt ‘ie zelfs een beetje in de buurt van de oude vertrouwde Catrice…

IMG_1310 IMG_1316

Peach, Love & Harmony is ook een mooie kleur. Veel zachter en liever dan Pinkadoxa, maar wel nét even anders door de oranje shimmers. Hij dekt in twee laagjes, maar zou voor het mooie een derde laagje kunnen gebruiken. Dit zie je enkel wanneer er direct licht op schijnt.

IMG_1318 IMG_1315

De kleur is erg mooi, alleen vind ik persoonlijk dat mijn handen iets bruiner mogen in deze combinatie. Nu vind ik de lak niet echt flatterend. Hij maakt mijn handen een beetje bleek en grauw. Maar, dat doet niks af aan de mooie lak natuurlijk. Deze zal zeker weten in de zomer een mooie toevoeging zijn. De lak lakt oké, maar Pinkadoxa lakt prettiger.

De houdbaarheid van de lakjes is prima (mét topcoat) en voor Catrice doen zijn dit prima lakjes. Met een beetje geluk vind je ze nog in jouw Kruidvat (misschien zelfs wel met korting). De lakken kosten €2,99 per stuk.

Morgen kun je meedoen met een leuke winactie waarin je kans maakt op deze twee lakken én de highlighter uit deze collectie!

handtekening

Categories: Nagellak

Related Posts

Pink Gellac | Nieuwe LED mini lamp
Barry M Retro Collection | Peach – Club Tropicana
Essence | Colour & Go 185 ‘Candy Crush (The Matt)’
Previous:
Shoplog | Kruidvat, Action en Etos!
Next:
Winnen | Catrice Celtica Multi colour highlighter en 2 x nagellak! – GESLOTEN!

Reacties

  1. Mandy zegt

    3 maart 2014 om 08:50

    Ze zijn erg mooi!

    Beantwoorden
  2. rokprinses zegt

    3 maart 2014 om 11:10

    Waw, zijn dit 2 mooie kleuren! Die roze doet me zoooo hard naar de zomer smachten. Echt waar, ik wil niets liever dan deze vrolijke kleurtjes dragen.

    Beantwoorden
  3. Rosanne zegt

    3 maart 2014 om 11:17

    Zijn echt mooie lakjes!!
    liefs x

    Beantwoorden
  4. Mirjam zegt

    3 maart 2014 om 11:39

    Oh ik was hier benieuwd naar en vind ze beide erg mooi! Krijg er echt een zomers gevoel van ;)

    Beantwoorden
  5. Melissa zegt

    3 maart 2014 om 12:06

    Heel mooie lakjes, vooral Peach, Love & Harmony vind ik prachtig met die shimmer.
    x

    Beantwoorden
  6. Monique zegt

    3 maart 2014 om 12:42

    Wat baal ik dat ik deze collectie heb gemist! Wat een prachtige kleuren zijn het!

    Beantwoorden
  7. Mariska zegt

    3 maart 2014 om 13:01

    Ah die roze vind ik heel erg mooi :)

    Beantwoorden
  8. Soraya zegt

    3 maart 2014 om 15:31

    Die roze is wel erg leuk!

    Beantwoorden
  9. Manon zegt

    3 maart 2014 om 18:48

    Wat een mooie lakjes!

    Beantwoorden
  10. Sanne Makeupgorgeous zegt

    3 maart 2014 om 19:12

    Die peachy kleur is prachtig met die shimmer in.

    Beantwoorden
  11. femketje zegt

    3 maart 2014 om 19:18

    love die roze tint :D

    Beantwoorden
  12. malou zegt

    3 maart 2014 om 19:47

    Wat een mooie kleurtjes :)

    Beantwoorden
  13. Angelique zegt

    3 maart 2014 om 23:08

    wauw twee prachtige kleuren, vooral kleur 1 knalt lekker

    Beantwoorden
  14. Bianca zegt

    4 maart 2014 om 01:54

    Die tweede is zo mooi, jammer dat hij wat streperig lakt :(

    Beantwoorden
  15. Chahrazad zegt

    4 maart 2014 om 19:58

    Wat een mooie kleurtjes.

    Beantwoorden
  16. Roxanne zegt

    5 maart 2014 om 21:29

    Mooie lakjes! En inderdaad, met iets bruinere handen zullen ze nog mooier zijn!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Action | Nagelstickers
    Action | Nagelstickers

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023