Op het wereld wijde sociale netwerk bevindt zich een hele eigen wereld; genaamd YouTube. Op YouTube wonen de zogenaamde ‘YouTubers’. Leuke, lieve, grappig, creatieve mensen die zichzelf filmen en op internet zetten. Tutorials, sketches, parodieën, vlogs. Je kunt het zo gek niet bedenken en je vindt het er. De grote YouTubers zijn ware celebraties die (bijna) hun hele leven filmen en op YouTube gooien waar het vervolgens duizenden of zelf miljoenen keren bekeken wordt. Door mij, onder andere. Op mijn vrije dag vind ik het heerlijk om doelloos vlogs van anderen te bekijken. En tja, sommigen YouTubers gaan ook trouwen. Vandaag deel ik een aantal trouwvideo’s van drie grote YouTubers. Leuk om ideeën op te doen, stikjaloers te worden of gewoon omdat het kan.
BubzBeauty.
BubzBeauty, in het echte leven gewoon ‘Lindý’, is één van mijn favoriete YouTubers. Lindy vlogt, maakt tutorials, random video’s en meer en zijn altijd een genot om naar te kijken. Lindy is al jaren samen met haar – even schattige – vriendje Tim. Hij vroeg haar in augustus 2012 ten huwelijk en ja, ook dat is vastgelegd in bovenstaande video. De video is aardig lang en ik kan me voorstellen dat je, wanneer je BubzBeauty verder niet volgt, de video aardig langdradig vindt. Maar wanneer je doorspoelt naar 6.09 min, kun je getuige zijn van het über-schattige en romantische huwelijksaanzoek van Tim aan Lindy.
Op 11 augustus 2013 trouwden Lindy en Tim. De video neemt je mee op hun prachtige romantische bruiloft. Natuurlijk moet bij de meeste ‘YouTube-weddings’ in het achterhoofd worden gehouden dat de grote YouTubers hun werk gemaakt hebben van hun hobby en dat ze meestal gesponsord worden door vele bedrijven en dergelijke. Maar toch, het is heerlijk om naar te kijken. <3
Leuk is dat Lindy de hele periode tussen het aanzoek en de bruiloft ook bruiloft-gerelateerde video’s maakte. Zo filmde ze verschillende tutorials, vlogde ze tijdens de voorbereidingen en het vrijgezellenfeest en kon je mee kijken bij hun Pre-Wedding Shoot. Ook na de bruiloft nemen Lindy en Tim ons mee op hun huwelijksreis en krijg je een kijkje achter de schermen bij hun bruiloft.
Vind je het leuk om Lindy te volgen? Klik dan hier voor haar Beauty & Lifestyle kanaal en hier voor haar vlog kanaal.
Fleur De Force.
Fleur is een Britse YouTube guru wie voornamelijk beautygerelateerde video’s op YouTube maakt. Op YouTube heeft ze een heel nieuw kanaal aangemaakt speciaal voor haar bruiloft; genaamd Bride De Force. Hierop neemt ze ons mee in de voorbereidingen van haar huwelijk. Zo laat ze ons in bovenstaande video meekijken tijdens haar zoektocht naar bruidsmeisjes jurken. Fleur en Mike hebben een vrij traditionele Engelse bruiloft met vele bruidsmeisjes en -jonkers.
In september dit jaar trouwden Fleur en Mike met typisch Engels weer. De video laat je de voorbereidingen zien, het plezier van het klaarmaken van de bruidsmeisjes en de bruid zelf. Je wordt meegenomen in de kerk en ook naar de prachtige sprookjesachtige feestlocatie. Fleur en Mike hebben bijna alles wat je tegenkomt op bijvoorbeeld Pinterest wanneer je zoekt naar trouwinspiratie. Een echte Photobooth, pizzabakker, cadeautjes voor de bruidsmeisjes en prachtige jurken. Een trouwdag om bij weg te dromen, net een sprookje.
Fleur kun je volgen op haar hoofdkanaal, vlogkanaal en trouwkanaal.
CTFxC.
http://www.youtube.com/watch?v=hg23WyUa1mI
CTFxC ofwel, Internet Killed Television, is een voorbeeld van mensen die vloggen voor hun dagelijks bestaan. Elke dag nemen zij de camera mee, praten tegen de camera en filmen hun dagelijkse bezigheden. Dag in, dag uit. Charles en Alli vloggen nu geloof ik bijna vijf jaar. Vijf jaar van hun leven staat op YouTube en dagelijks kijken miljoenen mensen mee hoe zij hun dag invullen. Ze staan zelfs in het Guinness Book Of Records met het meest aantal vlogs. Bovenstaande video is de vlog van het aanzoek in 2009. Geen zin om de gehele video te kijken, spoel dan door naar 4.30 min voor het aanzoek! Houd je tissues bij de hand! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=xQVFGdmO5b8
Bovenstaande video is de trouwvideo van het koppel en gefilmd door derden. Tijdens de bruiloft hebben ze ook zelf gevlogd, maar dat kun je hier vinden. In de vlog blijkt bijvoorbeeld hoeveel mensen meeleven met hun bruiloft in november 2011. Ze zijn die ochtend Trending op Twitter! De video straalt een en al liefde en ontspanning uit. Heerlijk vind ik het om te zien hoe de mannen casual op hun slippers en korte broekjes aan komen lopen om vervolgens om getoverd te worden in echte heren.
Voor degene die van vlogs houden, is CTFxC zeker aan te raden! De vlogs zijn zeer persoonlijk. Momenteel strijdt Charles tegen een hersentumor, wat je nog meer met ze doet meeleven.
Drie hele verschillende bruiloften op YouTube. Love it!
Welke bruiloft vind jij het mooist?
Sirpje zegt
Heel leuk allemaal… Maarum….alvast even voor de duidelijkheid voor jou volgers… Nee geen YouTube bruiloft van ons!
Claudia zegt
Leuk! Die van Bubz kende ik al :). Echt een super mooi en leuk filmpje is dat.
femketje zegt
vind dat altijd zo leuk om te zien :D