• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Waarom mijn Dopper en ik onafscheidelijk zijn

16 september 2017

Wie mij persoonlijk kent, weet dat ik zelden zonder Dopper werk of studeer. Mijn Dopper en ik zijn met recht onafscheidelijk te noemen en ik zeul mijn zeegroene vriendje werkelijk overal mee naar toe. Nu zul je misschien denken: ‘Leuk joh, zo’n hype! Maar het is toch maar gewoon een plastic fles?!’ Tja, helemaal ongelijk kan ik je daarin niet geven. Maar toch is er blijkbaar iets waardoor ik mijn Dopper al anderhalf jaar lang bijna dag in dag uit gebruik.

Kijk in de gemiddelde kantine, school of werkplek en je telt zo een aantal Doppers. Yup, de Dopper is hot en happening. En hoewel er een scala aan waterflesjes bestaat, kiest het gros van de mensen tegenwoordig toch voor deze multifunctionele fles. De Dopper is niet meer weg te denken!  Hier heb ik inmiddels het hele gezin besmet met het Dopper virus en telt onze Dopper familie welgeteld zes verschillende flessen. En hoewel sommige mensen het een dure aanschaf vinden voor een “simpele plastic fles” moet ik zeggen dat ik het elke euro waard vind. Maar waarom dan?

De Dopper is vrij van giftige stoffen

Wist je dat er in veel ‘gewone drinkflesjes’ giftige stoffen zitten? Tegenwoordig wordt hier gelukkig strenger op gecontroleerd, maar in veel waterflesjes zit BPA (Bisphenol A, Phthalates en PVC). Deze stoffen komen in je lichaam wanneer je uit deze flesjes drinkt en dit kan schadelijk zijn voor je gezondheid.

De Dopper is goed voor het milieu

Voor ik een Dopper had nam ik vaak een ‘oud’ flesje mee. Hier had bijvoorbeeld Spa of een frisdrank in gezeten. Toch deed ik hier niet altijd even voorzichtig mee en regelmatig belandden ze in de prullenbak. En ik ben niet de enige. Veel mensen gooien hun waterflesje weg na gebruik. En tja, echt goed voor het milieu is dit veelvuldig weggooien van plastic nou niet. Sinds ik een Dopper heb, heb ik geen flesje meer gekocht óf weggegooid.

Door mijn Dopper drink ik meer (lees: echt veel meer) water

Mijn Dopper vul ik minimaal vier keer per dag bij wanneer ik aan het werk ben. Ik dronk altijd slecht water en kwam regelmatig thuis met een waterflesje waar niets of nauwelijks uit was gedronken. Nu staat de Dopper standaard op mijn bureau tijdens het werken of heb ik ‘m zelfs gewoon in mijn hand tijdens het lesgeven. Ik drink echt veel meer water en dat is misschien wel de grootste winst die ik uit mijn Dopper gehaald heb.

De Dopper ziet er stylish uit

Tja, ik vind de Dopper gewoon mooi. Ik houd van de kleurtjes, het ontwerp en het gemak. Hij ligt lekker in de hand (tja, waar je al niet op let) en ziet er strak uit. De nieuwe kleurtjes vind ik overigens ook super tof. Stiekem wil ik ook de nieuwe groene én roze Dopper. Maar ja, dat is eigenlijk een luxe probleem.

De Dopper kan in de vaatwasser (yay!)

Heb je wel eens gezien hoeveel viezigheid er aan flesjes blijft zitten wanneer je ze niet schoonmaakt? Normale wegwerp waterflesjes kunnen niet in de vaatwasser of überhaupt tegen heet water, waardoor de dop of het mondstuk vol (onzichtbare) bacteriën en schimmels zitten. De Dopper blijft lekker fris en schoon doordat hij gewoon op 60 graden in de vaatwasser kan en daar ben ik echt heel erg blij mee.

Dopper denkt aan alles

Houd je niet van plastic flesjes of wil je liever iets stoerders? Daarvoor heeft Dopper de Dopper Steel van RVS. Pris houdt bijvoorbeeld niet van kraanwater uit plastic flesjes en heeft in deze stalen fles haar ideale Dopper gevonden. De RVS fles is er overigens ook in twee formaten (490 en 800 ml) waardoor er ook voor de dorstige mensen onder ons een ideale Dopper is. Verder hebben wij ook twee sportcaps aangeschaft, wat je Dopper omtovert in een bidon. Zo kan Jippe makkelijk uit de Dopper drinken en hoeft Pris, wanneer ze op de fiets naar haar werk gaat, niet de dop van haar fles te draaien tijdens het fietsen. Super handig!

Genoeg water drinken is heel belangrijk. Een goede waterfles is daarom geen overbodige luxe. Een Dopper kan de oplossing zijn wanneer je veel onderweg bent of voor tijdens je werk of studie. Ik kan in ieder geval niet meer zonder!

x Lisanne 

BewarenBewaren

BewarenBewaren

Categories: Lifestyle

Related Posts

Winnen | 2 x €50 shoptegoed bij Ditverzinjeniet
Lifeproof Fre Case for iPhone (Waterproof!)
Lily Flame | Girly Mini Tins Scented Candles
Previous:
Wishlist najaar ❤︎ Fashion en lifestyle
Next:
Lily Flame | Scented Tin ‘Splash!’ & ‘Fresh Linen’

Reacties

  1. chucky1012 zegt

    16 september 2017 om 09:00

    Mooie nieuwe kleuren….
    Ik ga eens snel 1 kopen ;-)

    Xoxo

    Beantwoorden
  2. Iris zegt

    16 september 2017 om 10:32

    Ik heb er ook eentje maar ik vergeet hem veel te vaak haha, oeps.

    Beantwoorden
    • Lisanne zegt

      19 september 2017 om 09:10

      Haha, ja het moet echt deel van je routine worden om ‘m echt mee te nemen inderdaad. Ik ben nu helemaal van slag als ik ‘m vergeet. XD

      Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Radiance Collection
    Pink Gellac | Radiance Collection

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023