• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Sinful Colors | 108 Thimbleberry

21 april 2015

banner

Het zonnetje schijnt, de donkere kleurtjes mogen in de kast. Tijd voor neon! Zelf ben ik dol op mijn matte neon kleurtjes van Flormar maar heb ik verder eigenlijk geen echte felle kleurtjes in mijn collectie. Toen ik Thimbleberry tegen kwam bij de Kruidvat, besloot ik het er op te gokken. Een leuk neonkleurtje voor een fijn prijsje is nooit weg, toch?

2015-03-25 14.33.06 2015-03-25 14.34.14

Sinful Colors blijft me verrassen, ze hebben leuke kleurtjes die over het algemeen redelijk van kwaliteit zijn en goed dekken. Zeker wanneer je het fijne prijsje bekijkt. Voor een flesje van 15 ml. betaal je namelijk maar €1,99. Daarom wilde ik dit neon roze kleurtje wel gokken. Niet elk merk kan goede neon kleurtjes maken namelijk. Ik ben benieuwd!

2015-03-25 14.33.372015-03-25 14.32.41

De kwastjes van Sinful Colors zijn altijd iets breder dan normaal, meer zeker niet zo breed als bijvoorbeeld Essence of Essie. Het kwastje ‘spreidt’ prettig uit waardoor lakken prettig en makkelijk gaat.

2015-04-16 14.13.16

Wauw, dit is bijna een ‘one coater’! En dat is behoorlijk indrukwekkend voor een mooi fel kleurtje. Op de foto’s zie je twee laagjes, omdat mijn tips er nog licht doorheen schenen, maar goed dekken doet hij zeker.

2015-04-16 14.12.53

De kleur is lastig te vangen op camera, maar neon is hij zeker. Een frambozenroze/rood kleurtje met een ‘felle’ oranje ondertoon. Een tikkeltje koraal… Zo laat de kleur zich denk ik het beste omschrijven. Op de foto’s komt de kleur iets minder roze over, dan dat hij daadwerkelijk is.

2015-04-16 14.13.31-1

De droogtijd is oké. Geen hoogstaande kwaliteit, maar zeker niet slecht te noemen. Na een minuut of vijf kun je, na een dun laagje, zeker je tweede laagje aanbrengen. Een goede topcoat raad ik je overigens wel aan, anders chipt deze vrolijkerd na een dag of twee zeker van je nagels.

Sinful Colors is verkrijgbaar bij de grotere Kruidvat filialen voor €1,99 (15 ml) per stuk. Mocht je nou geen (grote) Kruidvat in de buurt hebben, dan kun je ze ook in de Kruidvat webshop vinden! 

handtekening

Categories: Nagellak

Related Posts

Pink Gellac Starter Kit + swatches Dynamic Pink, Army Green, Ruby Red en Neutral Lila
OPI | Schnapps Out Of It!
Pink Gellac | Imperial Collection
Previous:
Jetset Addiction Horloges | ‘Blue Rose’ en ‘Fresh Mint’ + winnen! – GESLOTEN!
Next:
Nieuwe Liefde | Poëzie ♥ Versjes van Lars

Reacties

  1. chucky1012 zegt

    21 april 2015 om 05:28

    Prachtige kleur ik zal dit merk eens snel gaan kopen want ik heb er nog niets van ;-)

    Beantwoorden
  2. NailTalk zegt

    21 april 2015 om 09:42

    Wat een heerlijk, lekker snoep kleurtje!

    Beantwoorden
  3. Manon zegt

    21 april 2015 om 16:14

    Wat een prachtige kleur is dit !

    Beantwoorden
  4. Roxanne zegt

    26 april 2015 om 19:32

    Toevallig kocht ik deze pasgeleden ook, maar ik heb m nog niet gedragen. Zo’n mooi lakje! Ik ga m maar snel dragen ;)

    Beantwoorden
  5. - zegt

    28 april 2015 om 09:57

    Oh, deze is mooi! Ik heb nummer 945 (soul mate), een kleur die denk ik het beste te omschrijven is met oudroze. Echt prachtig, zit lang en dekt ook érg goed!

    Wat een mooie foto’s maak je trouwens! Dit is de eerste keer dat ik op je blog zit, en je schrijft er leuk. Ga zo door :)

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

𝙸'𝚖 𝚙𝚛𝚘𝚞𝚍 🏳️‍🌈 #pr 𝙸'𝚖 𝚙𝚛𝚘𝚞𝚍 🏳️‍🌈

#pride #pridemonth #gay #love #loveislove #liefde #pride🌈
🍫 Bij ons is left-over chocolade dus echt een d 🍫 Bij ons is left-over chocolade dus echt een ding. 😅 Één keer in de zoveel tijd smelten we alle chocolade en maken we er onze eigen variant van Rocky Roads van. 🥰 Aangezien ik er altijd vragen over krijg; bij deze de stappen! 🤤
#chocolate #chocolovers #rockyroad #rockyroadchocolate #food #foodreel #jippethom
Bring me back ♥️ Naar dit fijne weekend in Ams Bring me back ♥️ Naar dit fijne weekend in Amsterdam met mooi weer, heel veel liefde en daar aan de andere kant van het water de meest geweldig mooie musical OOIT.

#lesmiserables #musicalawards #musicalawardsgala
De leukste moeder? Die heb ik! ♥️ #throwback De leukste moeder? Die heb ik! ♥️

#throwback #mothersday #moederdag #bride
☀️ Dit weekend was een heeeeele fijne afsluiti ☀️ Dit weekend was een heeeeele fijne afsluiting van de vakantie. ♥️

#scheveningen #dagjeuit #loveyou
Wij mochten vorige week lammetjes knuffelen! 🐑 Wij mochten vorige week lammetjes knuffelen! 🐑 Als het aan Jippe lag, waren we er de hele dag gebleven. 🥰

#lamb #lammetje #spring #farm
𝚆𝚒𝚗 een 𝚆𝚒𝚕𝚍 𝙳𝚎𝚘𝚍 𝚆𝚒𝚗 een 𝚆𝚒𝚕𝚍 𝙳𝚎𝚘𝚍𝚘𝚛𝚊𝚗𝚝 voor jou én je bestie! 🍑🍑

Maak kans op de @wildrefill 𝙻𝙴 𝙱𝚘𝚘𝚋 & 𝙿𝚒𝚗𝚔 𝙲𝚊𝚜𝚎 𝚒𝚗𝚌𝚕. 𝚛𝚎𝚏𝚒𝚕𝚕𝚜! 🌸

• Volg @younaileditnl
• Laat een reactie achter zodat je meegenomen wordt in de loting. 

👉🏻 De winactie loopt op Facebook en Instagram t/m 7 mei, waarna de winnaar 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙤𝙤𝙣𝙡𝙞𝙟𝙠 bericht ontvangt.

#wild #wildrefill #wilddeodorant #coppafeel #boobcase #winnen #giveaway #ameland
🥤 Milkshakes met vers fruit zijn de besten! 🍓

#strawberrymilkshake #aardbeien #strawberry #milkshake #spring #summer #love #family #liefde
𝚂𝚠𝚒𝚙𝚎 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚙𝚒𝚝 𝚂𝚠𝚒𝚙𝚎 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚙𝚒𝚝𝚜. 𝙲𝚑𝚎𝚌𝚔 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚝𝚒𝚝𝚜. 🧼 Breast cancer can affect any body. Getting to know yours could save your life! 👐🏼

Met de 𝚆𝚒𝚕𝚍 𝙳𝚎𝚘𝚍𝚘𝚛𝚊𝚗𝚝 𝙱𝚘𝚘𝚋 𝙲𝚊𝚜𝚎 word jij er aan herinnert om je borsten te blijven checken! En is je case leeg? Dan vul je ‘m gewoon weer bij met de refills met overheerlijke geuren zoals deze met chocolate fondue. 🍫 En het beste? Door de case van aluminium en refills van bamboe, is het ook nog eens  beter voor het milieu! 🌱 

🛍️ Met de code 𝚈𝙾𝚄𝙽𝙰𝙸𝙻𝙴𝙳𝙸𝚃𝟸𝟶 krijg je t/m 31 mei 2023 20% korting op alle producten in de WILD webshop!

#collab #pr #coppafeel #coppafeelpeople #wild #wildrefill #wilddeodorant #boobcase #boobies #breastcancerawareness #coppafeeluk

popular posts

  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Uiteten op Ameland met kids - dit zijn mijn tips
    Uiteten op Ameland met kids - dit zijn mijn tips
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Marie Christine | Perfect Mascara & Permanent Eyeliner
    Marie Christine | Perfect Mascara & Permanent Eyeliner

my nail work

🏉 Rugby weekend op Ameland betekent bijpassende 🏉 Rugby weekend op Ameland betekent bijpassende nagels! ☀️

Used BIAP:
• BIAP 18 Kiwano
@madamepolkadots 
• Liquid Buildergel 04
@anole_shop 

#rugby #rugbyweekend #rugbyfestivalameland #ameland @amelandbeachrugbyseals #beachrugby #nailart #polkadots #anole #anolelbg04
💄𝚔𝚒𝚜𝚜 𝚖𝚎 👄 Used products 💄𝚔𝚒𝚜𝚜 𝚖𝚎 👄 

Used products:
• Swirly Lilac
@xtaticgelpolish 
• Hey Be Happy Stickers
@essence_cosmetics

#biab #nntreatment #xtatic #bextatic #essence #nailstickers #nails #nailart
🤍 Minimal black & white 🖤 Wie oh wie heeft d 🤍 Minimal black & white 🖤
Wie oh wie heeft dé tip voor dunne, soepele (!) fineline brushes? 😫

Used products:
• Rubber Corrector 27
• Paintgel White
• Paintgel Black
@anole_shop 

#anole #anolerubbercorrector27 #anolerc27 #rubbercorrector #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #minimalnails
Polkadots BIAP 27 Grapefruit 💖 Roze met héél Polkadots BIAP 27 Grapefruit 💖

Roze met héél veel prachtige shimmers; in het licht elke keer weer anders. 🤩

#biap #biapgrapefruit #polkadots #madamepolkadots #polkadotsbiap #biab #biabnails #nntreatment
Pastel love 🩷 Used products: • Rubber Base P Pastel love 🩷

Used products:
• Rubber Base Playful Pink
• Rubber Base Fluffy Yellow
• Rubber Base Bubbly Blue 
@pinkgellac 
• Liquid Buildergel 03
@anole_shop 
• BIAP 25 Azalea
@madamepolkadots

#anole #madampolkadots #polkadots #anole #biab #rubberbase #biap #nntreatment #skittlenails #pastelwonder #pinkgellac
Hello spring! 🌺 Used products: • Gelpolish Hello spring! 🌺 

Used products: 
• Gelpolish ‘Fury in Blue’
@misteromilano_benelux 
• Paintgel 
@anole_shop 

#daisynails #daisies #daisy #nailart #misteromilano #gellak #gelpolish #nailtech #ameland
𝙸'𝚖 𝚒𝚗 𝚕𝚘𝚟𝚎 ✨ Deze BIAP 𝙸'𝚖 𝚒𝚗 𝚕𝚘𝚟𝚎 ✨

Deze BIAP is ge-wel-dig! In het echt neigt ‘ie iets meer naar zalm, en is hij dus een tikkeltje rozer. De shimmers zijn prachtig en het product zelf werkt fantastisch. Ik ben fan! En het leuke is, ik heb nog 3 kleurtjes van dit leuke merk! 🥰

✨ @madamepolkadots BIAP 18 Kiwano. 

#polkadots #biap #biapkiwano #polkadotsbiap #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails
𝚇𝚝𝚊𝚝𝚒𝚌 ☼ 𝚂𝚝𝚛𝚊𝚠𝚋𝚎𝚛𝚛𝚢 𝙱𝚞𝚋𝚋𝚕𝚎𝚐𝚞𝚖 (𝙲𝚘𝚗𝚏𝚎𝚝𝚝𝚒 𝚂𝚙𝚛𝚒𝚗𝚐 𝟸𝟶𝟸𝟛)

#xtatic #xtaticgelpolish #bextatic #gelpolish #gellac #gellak #
𝚇𝚝𝚊𝚝𝚒𝚌 ☼ 𝚂𝚝𝚛𝚊𝚠𝚋𝚎𝚛𝚛𝚢 𝙱𝚞𝚋𝚋𝚕𝚎𝚐𝚞𝚖 (𝙲𝚘𝚗𝚏𝚎𝚝𝚝𝚒 𝚂𝚙𝚛𝚒𝚗𝚐 𝟸𝟶𝟸𝟛)

#xtatic #xtaticgelpolish #bextatic #gelpolish #gellac #gellak #nailtech

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

𝙸'𝚖 𝚙𝚛𝚘𝚞𝚍 🏳️‍🌈 #pr 𝙸'𝚖 𝚙𝚛𝚘𝚞𝚍 🏳️‍🌈

#pride #pridemonth #gay #love #loveislove #liefde #pride🌈
🍫 Bij ons is left-over chocolade dus echt een d 🍫 Bij ons is left-over chocolade dus echt een ding. 😅 Één keer in de zoveel tijd smelten we alle chocolade en maken we er onze eigen variant van Rocky Roads van. 🥰 Aangezien ik er altijd vragen over krijg; bij deze de stappen! 🤤
#chocolate #chocolovers #rockyroad #rockyroadchocolate #food #foodreel #jippethom
Bring me back ♥️ Naar dit fijne weekend in Ams Bring me back ♥️ Naar dit fijne weekend in Amsterdam met mooi weer, heel veel liefde en daar aan de andere kant van het water de meest geweldig mooie musical OOIT.

#lesmiserables #musicalawards #musicalawardsgala
De leukste moeder? Die heb ik! ♥️ #throwback De leukste moeder? Die heb ik! ♥️

#throwback #mothersday #moederdag #bride
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023