• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Onze nieuwe gecombineerde praktijk en salon is geopend!

9 januari 2022

Yes! Het is eindelijk zo ver! De ruimte waar de afgelopen weken hard gewerkt is, is klaar voor gebruik! Er zijn nog een aantal kleine dingetjes die moeten gebeuren, maar we kunnen van start en de eerste cliënten hebben we inmiddels mogen ontvangen. Vandaag geven we je een tour in onze nieuwe gecombineerde praktijk en salon en vertellen we je meer over wat we allemaal voor je kunnen betekenen.

Gecombineerde praktijk en nagelsalon

Afgelopen zomer nam Priscilla – mijn vrouw, voor wie ons niet kent – eindelijk de stap en schreef zich in bij de Kamer van Koophandel, o.a. als Voedingsdeskundige. We richtten een kleine werkruimte in op onze bovenverdieping en Priscilla kwam vooral bij de mensen thuis. Daarnaast heb ik – Lisanne – inmiddels al een aantal jaar mijn diploma als allround nagelstyliste en begon het de afgelopen maanden te kriebelen om dat weer serieuzer op te pakken. Ik volgde Priscilla haar voorbeeld en besloot hierin nieuwe stappen te ondernemen. Dit gaf de aanzet om te bekijken of we de ruimte die we tot voor kort als werkruimte gebruikten, konden opknappen om zo een gecombineerde praktijk en salon te realiseren!

Jij Natuurlijk – voeding, suppletie en meer

Priscilla is gediplomeerd Voedingsdeskundige, Orthomoleculaire Suppletie Adviseur en op dit moment volgt ze een verdieping in de Sportvoeding. Jij Natuurlijk is er voor alle doelgroepen. Door Priscilla haar ervaring in de gezondheidszorg, de scholingen en bakken levenservaring kan ze je goede adviezen geven over gezonde voeding, suppletie en levensstijl. Het advies wordt volledig afgestemd op jou persoonlijk en aangepast op jouw leven en wensen. Daarnaast heeft ze in januari 2022 de bevoegdheid gehaald om Energetisch Morfologische Bloedtesten af te nemen. Een kijkje in het bloed geeft een beter beeld van het totale plaatje. Met deze test krijg je inzicht in reguliere waarden zoals de bloedplaatjes, hemoglobine, rode bloedcellen en witte bloedcellen. Maar het kan ook verschillende tekorten, verstoringen en belastingen aan het licht brengen. Vervolgens maakt Priscilla een vertaalslag naar de praktijk en voorziet je van een uitgebreide analyse en advies. Hiermee leer je bewuster kijken naar je voedingspatroon en leefstijl.

Voor meer informatie verwijs ik je graag naar de website van Jij Natuurlijk.

 

Nagelsalon You Nailed It

Sinds 2015 ben ik – Lisanne – in het bezit van mijn diploma Allround Nagelstyliste. De afgelopen jaren heb ik me vooral gespecialiseerd in het gebruik van gel en gellak. Nagels zijn echt mijn passie en ik vind het heerlijk om jou van prachtige en verzorgde nagels te voorzien.  Mijn werk als nagelstylist doe ik naast mijn fulltime baan als docent, vandaar dat we ook gekozen hebben voor een gecombineerde praktijk en salon. Daarnaast bied ik vanwege die reden op dit moment in principe twee behandelingen aan: een gellak manicure of een BIAB manicure. Deze zijn uit te breiden met simpele nailart of extraatjes. Heb je wensen of ideeën, ik sta er altijd voor open!

Voor meer informatie en tarieven, klik hier!

We zijn onderdeel van de WelNES van Appartementen de Vlindertuin (naast/achter ons gelegen).

Verkoop van diverse producten

Naast de diensten die we aanbieden, zijn we inmiddels officieel verkooppunt van een aantal mooie merken. We werken samen met Vitakruid en Bonusan. Wanneer je diensten afneemt bij Jij Natuurlijk, krijg je standaard 25% korting op de producten van Vitakruid en Bonusan. Neem je geen diensten af, maar wil je wel supplementen bestellen, dan krijg je in de webshop van Vitakruid altijd 10% korting met de code JijNatuurlijk10. Wil je liever supplementen van Bonusan, neem dan contact op voor een persoonlijke kortingscode.

Naast de supplementen, kun je ook producten van o.a. Earth Line, Dadi Oil en Pukka Thee bestellen. Kijk hiervoor in onze webshop!

Waar vind je ons?

We werken vanuit onze praktijk en salon aan huis, in Nes op Ameland. Wil je een afspraak maken of meer informatie over Jij Natuurlijk of You Nailed It? Neem dan contact met ons op via social media, mail of via de contactgegevens op onze websites. We zien je graag snel!

Foto’s zonder You Nailed It watermerk zijn gemaakt door Claudia Photography. 

Categories: Salon

Previous:
Pink Gellac | Luminous Collection
Next:
Denk je er aan een nieuw matras te kopen? Houd dan rekening met deze tips!

Reacties

  1. Daphne zegt

    10 januari 2022 om 13:07

    Ziet er heel leuk uit! Helaas een beetje te ver weg voor mij

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

🐟 nog 162 dagen! Bestemming: Zuid Bretagne! 🏕️ 

#bretagne #holiday #france #swimming
♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • 4 handige tips om de stijl van jouw geboortekaartjes te bepalen
    4 handige tips om de stijl van jouw geboortekaartjes te bepalen
  • Dit zijn Jippes favoriete Nintendo Switch spellen (kleuter)
    Dit zijn Jippes favoriete Nintendo Switch spellen (kleuter)

my nail work

Subtle Valentine French 💕 Products used: • R Subtle Valentine French 💕

Products used:
• Rubber Corrector 02
• Paint Gel White
• Gelpolish Delicate 08
All @anole_shop

#anole #anolerubbercorrector #rubbercorrector #anolerc02 #biab #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland
💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

🐟 nog 162 dagen! Bestemming: Zuid Bretagne! 🏕️ 

#bretagne #holiday #france #swimming
♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023