• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Nailed It News | Catrice, Essence, OPI, Sleek en meer!

15 januari 2014

banner

Het is alweer een tijdje geleden dat ik nieuwtjes voor jullie verzamelde in een Nailed It News-artikel. Vandaag had ik weer genoeg nieuwtjes verzamelt en ontvangen voor een nieuwe editie. De eerste van dit jaar! Benieuwd wat Catrice, Essence, Sleek en andere merken voor ons in petto hebben de komende tijd? Lees dan even verder!

Catrice Limited Edition Celtica.

Catr. Celtica Multicolour Highlighter

Vanaf half januari t/m februari ligt de nieuwe limited edition van Catrice in de winkels. Celtica is een keltisch geïnspireerde collectie en dit zie je duidelijk terug in de kleuren en het design. In de collectie zit een multicolour highlighter (€5,59), twee kleuren cream to powder blush (€3,99 p/st), vier kleuren baked eyeshadow (€3,89 p/st), nail flakes (€2,99), vier kleuren nail lacquer (€2,99 p/st) en drie kleuren sheer lipcolour (€3,99). De collectie is verkrijgbaar bij Trekpleister en Kruidvat in Nederland en België met een Catrice-schap.

Essence Trend Edition Love Letters.

ess. Love Letters Powder Paper

Essence sluit helemaal aan op Valentijnsdag met de Trend Edition Love Letters die vanaf februari t/m half maart verkrijgbaar zal zijn. De collectie straalt op en top romantiek uit met zachte kleurtjes en liefdevolle accessoires. In de collectie zitten powder papers (€2,39), een eyeshadow palette (€3,89), twee duo eye pencil (€1,59 p/st), twee jumbo sheer sticks (€2,59), een diary (€3,59), een highlighter powder (€3,39), vijf kleuren nail polish (€1,89) en een toepasselijke stampy set (€2,99). De collectie is verkrijgbaar bij Kruidvat en Trekpleister met een Essence-schap. In België is de collectie al verkrijgbaar en zal t/m februari te koop zijn.

Lush Valentine.

lush valentine

Laat die knuffelbeer maar links liggen! Lush introduceert dit jaar geweldige producten voor Valentijnsdag om jezelf of je lover mee te verrassen. Ze halen inspiratie uit de mooiste lovesongs en de leukste romantische films. Natuurlijk maken ze ze met de heerlijkste verse ingrediënten, etherische oliën en voedende boters.

VLNR: Tender Is The Night Massage Bar (€10,95) – Close To You Massage Bar (€8,95) – Neon Love Soap (€6,95 per 100 gram) – Prince Charming Showergel (afhankelijk van grootte €7,95 tot €26,95) – Love Locket Ballistic (€10,95). Ook bevat de collectie nog een The Kiss Tinted Lipbalm (€9,65).

De producten liggen nu in de winkel! Klik hier voor jouw dichtstbijzijnde Lush!

BFF Event.

BFF

Met de lancering van het nieuwe BFF Event, Beauty, Fashion & Friends, op zaterdag 15 februari as. is de komst van een dochter voor de Huishoudbeurs een feit. Met veel fun, entertainment, DIY, fashion, beauty en BFF’s richt de Huishoudbeurs zich met dit nieuwe evenement heel duidelijk op de jonge meiden en jongvolwassenen tussen de 13 en 25 jaar. Onder de BFF bezoekers worden 4×2 VIP kaarten verloot voor het uitverkochte concert van One Direction in juni. Bovendien ontvangt iedere BFF-er een sieraad van MyJewelry als welkomstcadeau. Het BFF Event vindt plaats van 15 tot en met 17 februari 2014, tijdens de eerste drie dagen van de Huishoudbeurs, in Amsterdam RAI. Een kaartje kost €14,95 of is gratis wanneer jij al met je moeder naar de huishoudbeurs gaat! Meer informatie vind je hier!

Nieuwe Real Techniques Kwasten

new real techniques

De mega populaire Real Techniques komen met vier splinter nieuwe kwasten!

  • Silicone Liner Brush ($6,-) voor het aanbrengen van liquid of cream eyeliner.
  • Retractable Bronzer Brush ($13,-) voor het aanbrengen van bronzer of finish powders. De kwast is ‘retractable’ (intrekbaar) waardoor hij makkelijk mee te nemen is.
  • Retractable Kabuki Brush ($10,-) voor poeders, bronzers of blush, maar kan ook gebruikt worden voor het contouren. Ook deze kwast is ‘intrekbaar’.
  • Retractable Lip Brush ($6,-) voor het perfect aanbrengen van je lipstick, lipstain of lipgloss. En yup, ook deze is ‘retractable’.

Wat de Nederlandse prijzen worden is nog niet bekend, maar ze gaan sowieso verkocht worden bij The Make Up Spot. Kun je niet wachten? Via de officiële webshop van RT zijn ze al te koop!

Gwen Stefani for OPI.

 

OPI Gwen Stefani

Na Mariah Carey is het nu de beurt aan Gwen Stefani om een mooie collectie in elkaar te zetten voor OPI. Ahoewel ik de kleuren niet echt bijzonder vind, zitten er zeker mooie lakjes tussen. Zo hebben de vierde en vijfde kleur een matte satin finish. Verder zijn het vier glanzende kleuren en een holografische zilveren topcoat. De collectie ligt nu in verschillende parfumerieën en drogisterijen en kost €14,95 per flesje.

Sleek Garden of Eden en Blush by 3.

sleek

Sleek komt begint dit jaar met een nieuw iDivine oogschaduwpalette genaamd Garden Of Eden (€9,99). In het palette zitten oogschaduws in aardetinten. Ook komen er twee nieuwe blush palettes uit. Blush By 3 (€12,99) in Californ.I.A. en Pink Lemonade. Beide producten zullen hier en daar de verschillende webshops binnen druppelen, houdt ze dus in de gaten!

handtekening

Naar welke collecties ben jij benieuwd?

Categories: Pers

Related Posts

Fashion By Dionne | H&M loves Coachella
Pers | Essence Gel Nails at Home
Nieuw! Essence Limited Edition Cadeauset
Previous:
Rimmel London | Space Dust ‘003 Aurora’
Next:
Picture It | Januari #1

Reacties

  1. Anitra Hermes/klikdoos/AnitraX/wheelchairtramp zegt

    15 januari 2014 om 07:30

    Die van catrice heb ik inmiddels in huis en hij is echt mooi en vergeet niet de glitters me te nemen want deze zijn heel mooi en apart <3

    Ben nieuwsgierig naar essence maar dek dat hij heel zacht van kleur is en mooie ondergrond voor de stempels zullen zijn!

    Beantwoorden
  2. femketje zegt

    15 januari 2014 om 07:49

    love die catrice collectie :D

    Beantwoorden
  3. Iris - TBM zegt

    15 januari 2014 om 08:59

    Super leuke post! Zo ben je meteen op de hoogte van de collectie!

    Beantwoorden
  4. Kelly zegt

    15 januari 2014 om 10:30

    Weer veeel te veel mooie producten!

    Beantwoorden
  5. dresses and daisies zegt

    15 januari 2014 om 11:48

    Omfg sleek brengt steeds leukere LE uit. :o

    Beantwoorden
  6. Sanne zegt

    15 januari 2014 om 13:18

    Leuk nieuws allemaal. Ik vind de LE van Catrice deze keer echt knap.

    Beantwoorden
  7. Josanne zegt

    15 januari 2014 om 19:43

    Sleeek natuurlijk!

    Beantwoorden
  8. Elke zegt

    15 januari 2014 om 20:23

    Ik ben benieuwd naar de lush goodies! :)

    Beantwoorden
  9. Nadia zegt

    15 januari 2014 om 21:15

    Er staan weer een boel leuke dingen in!

    Beantwoorden
  10. Kimberly zegt

    15 januari 2014 om 21:30

    Leuk allemaal! Ik ben erg benieuwd naar de Real Techniques kwasten, ik heb er nog geen één. Ook ben ik benieuwd naar de Sleek producten!

    Beantwoorden
  11. April Sheree zegt

    16 januari 2014 om 19:39

    Ah superleuke dingen! Word altijd blij als merken weer met nieuwe collecties komen ben benieuwd naar de opi lakjes die lijken me echt heel mooi.

    Je hebt trouwens echt een mooie blog!

    Xx

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog per ♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog perfect in m’n armen. Dat is nu wel anders! 😂 (swipe!)

De afgelopen 4 dagen verplaatste ik me van de bank naar bed en andersom, de griep had me flink te pakken. 🤒 En daar maakte Jippe zondag dankbaar gebruik van! Hij legde z’n brilletje naast die van mij, nestelde zich naast me en… viel luid snurkend in slaap! 😂 Een cadeautje, zeker aangezien dit zeldzaam is en steeds zeldzamer wordt! 🥰

#jippethom #baby #liefde #love #motherandson #mom
🐟 nog 162 dagen! Bestemming: Zuid Bretagne! 🏕️ 

#bretagne #holiday #france #swimming
♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom

popular posts

  • Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
    Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?

my nail work

Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg04 #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷 Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg07 #anoleliquidbuildergel07 #glitterinlay #confettinails #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Pink, grey & holo. 🥰 Products used: • Blush Pink, grey & holo. 🥰

Products used:
• Blush Veil @xtaticgelpolish
• Mr. Grey @kikilondonbenelux
• Holographic Topcoat @pinkgellac

#pinkgellac #pinknails #greynails #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat 🔥

#anolelbg04 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailsalon #naturalnails #ameland #nailreel #nailtech
Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Wil je een subtiele maar betoverende shimmer? Dan is deze topcoat echt fantastisch! 😍

#anolelbg12 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel12 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer roo Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer rood, de andere keer bruin. Roodbruin, zeg maar. 😜

#nntreatment #biab #biabnails #naturalnails #anolerubbercorrector #anolerubbercorrector35 #anolerc35 #rubbercorrector
Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het oo Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het ook samen kan? 💖 Zo af en toe komen er twee vriendinnen, zussen of moeder en dochter samen naar de salon. De salon is klein máár er staat een extra stoel. Super leuk, dubbel gezellig! Enne, ik zorg voor thee en chocolade! 😉

#friends #dubbledate #naildate #dubblenaildate #nailtech #gelpolish #gellac #nailstylist
Liquid Buildergel • Nieuw in de salon! De nieuw Liquid Buildergel • Nieuw in de salon!

De nieuwe gels van Anole zijn perfect voor de Natural Nail Treatment, vergelijkbaar met de rubbercorrectors (of “BIAB” zoals ze vaak nog genoemd worden) alleen dan sterker! 💖 Inmiddels heb ik ze uitgeprobeerd, de applicatie is even wennen - je zal me dust vast af en toe zien “stoeien” 😂 - maar wat een prachtig product! Op dit moment heb ik vier kleuren, op de hand zie je 03, een milky lilaroze kleur. 🥰

#anole #anolelbg03 #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel03 #buildergel #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech
💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a 💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a dream! 🥰 Helaas heb ik nog niet de mogelijkheid gehad om de kleurtjes op de nagel te swatchen, maar op de colour pops zien ze er al tot uit. Ready for the sun! ☀️ Soon more! ☁️ 

#pinkgellac #gellak #gellac #gelpolish #sweatdreams #cyberdream #nailstylist

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023