• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Budget Tip: Max Baked Eyeshadows

15 januari 2013

banner

Action speelt, heel slim, steeds meer in op de groeiende interesse in beauty en nailart. Voor spotprijsjes wordt er van alles aangeboden in deze categorie. Ik hoorde een hoop goede dingen over de baked eyeshadows van Max. Afgelopen week nam ik twee quattro’s mee om ze eigenhandig te testen!

IMG_0259

Zoals je al kon zien in mijn Action Shoplog worden de quattro’s in een mooi mat zwart doosje verpakt. Het lijkt er op alsof ze zich voor deze verpakking hebben laten inspireren door MAC. Het doosje geeft een gevoel van ‘luxe’ en ziet er totaal niet goedkoop uit.

IMG_0404

Eenmaal uit de verpakking is het een simpel rond doosje van prima kwaliteit. Het doosje is stevig maar wel ietwat lastig open te krijgen. In het doosje zitten vier ‘bolletjes’ oogschaduw en een sponsapplicator. Max zegt dat “de kleuren droog gebruikt kunnen worden voor een natuurlijke look, nat voor een maximaal effect’. Ik nam twee quattro’s mee: 424 ‘nude’ en 472 ‘black & beige’. 

 

424 ‘Nude’:

 IMG_04091 (2)

swatches2

Nude is een quattro met roze tinten. De kleuren zijn droog oké gepigmenteerd en hebben een prachtige shimmer, maar wanneer je ze nat aanbrengt… Wat een kleur!

1. is een koraalroze/oranje kleur, mooi voor op het bewegend ooglid.

2. is een lichtroze kleur wat bijna wat naar zilver neigt.

3. is een dieprode roestkleur. Heel erg mooi!

4. is een paars/rode kleur. Goed gepigmenteerd en prachtig in de arcadeboog.

Nude is een mooie quattro met goed gepigmenteerde kleuren. Nat beter dan droog, maar dat is logisch. Ik zal ze zelf liever droog gebruiken, omdat ik werken met natte oogschaduw niet heel prettig vind (of ik kan het gewoon niet, dat kan ook). Echt Nude vind ik de kleuren niet. Dan denk ik meer aan aardetinten met een afwisseling van mat en shimmer. Wanneer je een zware ooglook wilt, kun je ook een gedeelte nat aanzetten, om net even wat meer effect te creëren.

 

472 ‘Black & Beige’

IMG_04091 (1)

swatches

 

Black & beige is een quattro met goede kleuren voor een donkere smokey look. Waar ze ‘beige’  vandaan halen weet ik niet, want écht beige kun je het niet noemen. Wederom zijn de kleuren droog goed gepigmenteerd, maar niet super, maar nat… De foto zegt genoeg. Wat een pigment!

1. is een witte frosty kleur die als highlighter gebruikt kan worden. Persoonlijk vind ik hem zelf daar iets te wit voor.

2. is een donkergrijze kleur met een koele blauwe ondertoon.

3. is een bruine kleur die soms bijna een beetje aubergine paars lijkt.

4. is een zwarte kleur met veel shimmer.

Beige & black is ook een super mooie quattro. Heel geschikt voor een wat zwaardere look, bijvoorbeeld tijdens het uitgaan. Helemaal wanneer je de oogschaduw nat aanbrengt, zul je een prachtige (smokey) look kunnen creëren. Droog kun je de oogschaduw ook prima overdag dragen, wanneer je van wat donkere kleuren houdt.

De quattro’s zijn te krijgen in nog veel meer kleuren. Voor de lage prijs vind ik het een prachtig product en de prijs-kwaliteit verhouding is meer dan goed! Helemaal voor beginnende beautylovers met een laag budget is het zeker een aanrader! De quattro’s zitten in het vaste assortiment, maar vanwege de populariteit zijn niet altijd alle kleuren aanwezig in de winkel.

Waar? Action

Prijs? 1,29

Hoe zou jij deze quattro’s aanbrengen? Welke kleur waar? En nat of droog?

Categories: Beauty

Related Posts

Oogdruppels van Similasan tegen droge- of computer ogen
Essence | Colour Flash Mascara 04 ‘Miss Louise Turquoise’
Catrice | Liquid Metal Eyeshadow ‘Nougat It Right’
Previous:
Catrice: 50% off!
Next:
Videotutorial: Dots & Beads.

Reacties

  1. beautyfizz zegt

    20 januari 2013 om 21:19

    Action gaat er steeds meer op vooruit met de beauty producten! Mooie pigmentatie komt er van deze oogschaduws vanaf!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Radiance Collection
    Pink Gellac | Radiance Collection

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023