• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Too Faced | No Makeup Makeup Palette (Replica)

17 juli 2014

IMG_1258

Lang getwijfeld, toch gekocht. Vandaag laat ik jullie het No Makeup Makeup Palette van Too Faced zien. Een prachtig palette om je gezichtsmake-up helemaal af te maken. Een beetje sceptisch was ik wel, aangezien het veel crème producten bevat. Toch waagde ik de gok. Benieuwd? Kijk gauw verder!

IMG_1254 IMG_1256

Het No Makeup Makeup palette zit in een tinnen blikje net als het Boudoir- en Natural Eyes Palette. Het palette sluit met een magneetje, maar zou ik niet zo snel zo in mijn toilettas doen. Daar sluit hij net niet stevig genoeg voor.

IMG_1267

Het palette komt uit de lente collectie van 2013 ‘Boudoir Beauty’ en hoort dus bij het Boudoir Eyes palette. In deze collectie zit ook de bekende hartvormige blush van Too Faced.

IMG_1272 IMG_1263

Bij opening vind je in het palette zes kleuren make-up, een spiegel en het standaard boekje wat in elke Too Faced palette zit. In dit boekje staan stappen die je met het palette kunt volgen om zo bepaalde looks te creëren.

IMG_1269

In het palette zit een glanzende poeder bronzer, een crème blush, een poeder blush, een crème concealer en twee crème highlighters (mat en glanzend). Zelf ben ik niet zo’n fan van crème producten, hoewel de pigmentatie hiervan vaak beter is. Let’s swatch!

swatch2

Bronzing Veil: Een prachtige glanzende bronzer welke ook zeer geschikt is als highlighter. Dit is geen bronzer om mee te shapen, maar meer om je een mooie sunglow te geven.

Crème Blush: Wow, wat een pigment! Deze blush heeft een mooie snoeperig roze kleur en is volledig mat. De blush versmelt als het ware met de huid waardoor ik het niet als storend ervaar dat het een crème product is. Voorzichtig aanbrengen, anders krijg je poppenwangetjes!

Blush: De poeder blush lijkt qua kleur veel op de crème blush, maar is iets subtieler en ook wat minder gepigmenteerd. Voor een blush is hij overigens prima gepigmenteerd hoor, je wilt immers geen knalroze wangen.

swatch1

Conceal: Een crème concealer voor meiden met een medium huidskleur. De kleur lijkt te donker voor mij, maar ik heb geswatcht op de binnenkant van mijn arm. De kleur is namelijk perfect voor mij! De substantie is erg prettig en dit is serieus de fijnste concealer welke ik tot nu toe geprobeerd heb. Hij dekt goed en ‘versmelt’ goed met mijn huid.

Luminize: Dit is iets waarvan ik eerst niet zo zeker was wát het nou eigenlijk was. De kleur ligt namelijk heel licht bij mijn huidskleur en geeft een subtiele glans. Klinkt als een subtiele highlighter en that’s it! Een crème highlighter om bijvoorbeeld je jukbeenderen, neusbrug of wenkbrauwbot wat te ‘luminizer’. Zelf vind ik ‘m iets te subtiel en ben ik niet zo’n fan van de wat vettige substantie, maar verder doet hij prima zijn werk.

Brighten: Deze kleur is perfect voor het contouren of het highlighten van bepaalde delen van het gezicht. Je kunt dit vergelijken met een te lichte concealer, de substantie is dan ook precies hetzelfde als de concealer in het palette. Super romig en goed gepigmenteerd. Deze kleur gebruik ik onder mijn wenkbrauw wanneer ik eens geen zin heb in een glanzende highlighter en ook werkt hij perfect onder je ogen voor een fris effect. Zeker een ontdekking voor mij, wat een fijn product!

PicMonkey Collage

Tja, en een review is niet compleet zonder ‘face photo’s’. Al vond ik dat bij dit product wel wat lastig, het heet natuurlijk niet voor niets een No Makeup Makeup palette, haha. Deze foto’s zijn gemaakt op een doordeweekse werkdag. Met het palette kun je leuk uitpakken maar ik hield het subtiel. Op mijn jukbeenderen zie je Bronzing Veil als highlighter en de poederblush als subtiele kleur op mijn wangen. Verder heb ik geen foundation gebruikt omdat mijn huid redelijk rustig is, maar gebruike ik wel wat Conceal op kleine oneffenheden en rondom mijn neus. Brighten gebruikte ik op het wenkbrauwbot als highlighter. Deze kun je trouwens ook wat dikker aanzetten om je wenkbrauw ‘scherp’ te maken, maar dat is niet zo mijn ding.

Het moge duidelijk zijn, na mijn wat sceptische mening ben ik toch wel heel erg enthousiast! Ik heb producten ontdekt waarvan ik niet wist dat ik ze überhaupt fijn zou vinden. Een fijn palette, prettige producten, goede pigmentatie en niet geheel onbelangrijk, lange houdbaarheid! Ik ben fan en gebruik dit palette nu bijna dagelijks.

Too Faced The Secrets to No Makeup Makeup Palette (replica) is hier verkrijgbaar voor ongeveer €6,50 (afhankelijk van de koers). Liever de echte? Dan kun je hier terecht, maar betaal je wel een zuinige €36,90.

handtekening

Categories: Beauty

Related Posts

Catrice Candy Shock
7 x On my wishlist ♥ King Louie, OPI, MAC & meer
Huidverbetering door Retinol
Previous:
Picture It | Juli #1 ♥ Madnes, Milka, BBQ en strand.
Next:
Boekreview | Mannenpakken/Vrouwenhakken

Reacties

  1. Petra zegt

    17 juli 2014 om 06:16

    Dit palette is toch wel een van mijn stiekeme dromen…….zo leuk om te zien…
    groetjes Petra

    Beantwoorden
  2. Mandy zegt

    17 juli 2014 om 07:30

    Ziet er toch wel goed uit, ben normaal niet zo van de creme producten

    Beantwoorden
  3. NailTalk zegt

    17 juli 2014 om 09:56

    Wat een fijn prijsje! En doet ook nog goed zijn werk. Fijne review!

    Beantwoorden
  4. Eline zegt

    17 juli 2014 om 10:09

    ik twijfelde nog over deze maar ziet er goed uit :)

    Beantwoorden
  5. Manon zegt

    17 juli 2014 om 13:24

    Ik vind hem er mooi uitzien

    Beantwoorden
  6. femketje zegt

    17 juli 2014 om 18:44

    die concealer is voor mij ook zeker weten te donker >.<

    Beantwoorden
  7. Beautydagboek zegt

    24 juli 2014 om 08:22

    Ik vind het zo leuk dat je steeds van die replica’s vind! Deze ziet er ook weer te gek uit :)

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝚋𝚎𝚎𝚗 𝚖𝚢 𝚏𝚊𝚟𝚘𝚞𝚛𝚒𝚝𝚎 𝚊𝚍𝚟𝚎𝚗𝚝𝚞𝚛𝚎 𝚜𝚘 𝚏𝚊𝚛. 

Er is altijd iets te vieren. ❤️ 16,5 jaar samen met de liefste. 🥰

#love #efteling
🥾🥰 #pointeduraz #motherandson #love #france 🥾🥰

#pointeduraz #motherandson #love #france #hike #brittany #bretagne
Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen) 😈 

#bretagne #britanny #duivelsrotsen #lesrochesdudiable #france #frankrijk
Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een fri Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een frisse duik in een spiegelgladde Waddenzee met de boot op de achtergrond. ⛴️ 

#waddenzee #waddensea #nazomer #friday
mis dit 🥐 🇫🇷 #audierne #bretagne #britt mis dit 🥐 🇫🇷 

#audierne #bretagne #brittany #france
𝙻𝚎𝚐𝚎 𝚗𝚎𝚜𝚝 𝚜𝚢𝚗𝚍 𝙻𝚎𝚐𝚎 𝚗𝚎𝚜𝚝 𝚜𝚢𝚗𝚍𝚛𝚘𝚘𝚖 

Drie van de vier zijn bij hun nieuwe lieve baasjes. Nummer 4 blijft bij ons; Charly. Ik had het niet verwacht, maar wat vond ik het gezellig, zo’n nestje kroelende kittens. 🥰

#kittens #kitty #babycats #babies #catstagram #catsofinstagram
❤️ liefdes #pointeduraz #hike #france #britt ❤️ liefdes 

#pointeduraz #hike #france #brittany #bretagne #love
☀️ 𝙳𝚎𝚣𝚎 𝚟𝚊𝚔𝚊𝚗𝚝𝚒𝚎 𝚑𝚎𝚋 𝚒𝚔:

• heel veel geknuffeld met dit vriendje
• 5 (bijna 6!) boeken uitgelezen 
• maar 2 keer op het strand gelegen
• wel ook 2 keer “avondgezwommen”
• nog 3 weken gehoest na een longontsteking 
• 210 nagels gelakt 
• ontelbaar keer “Schultenbrau” moeten luisteren (en meezingen, don’t ask)
• 475 vakantiefoto’s gemaakt 
• 8 Aviation cocktails gedronken
• 5 crêpes gegeten
• 0 keer uitgeslapen 
• 1 fles zonnebrand opgemaakt 
• me op de valreep 1 keer verbrand 

Het was weer fijn! ❤️

#zomervakantie #summerholiday #love #mumandson
Morgen begint dit jongetje alweer in groep 5! Deze Morgen begint dit jongetje alweer in groep 5! Deze 5 weken gingen zo snel! 😭😩 De vakantie is voorbij, voor mij ook altijd het moment dat ik langzaamaan weer m’n werk oppak. 👩🏼‍🏫 Maar, met de weersvooruitzichten hoop ik vooral ‘s middags ook nog wat zon en zee mee te kunnen pakken! 🏖️ 

#vakantie #holiday #liefde #zomervakantie #summer

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Dit zijn de leukste Beauty Adventskalenders van dit jaar!
    Dit zijn de leukste Beauty Adventskalenders van dit jaar!
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?

my nail work

𝙵𝚊𝚋𝚞𝚕𝚘𝚞𝚜 𝚏𝚕𝚊𝚔𝚎𝚜 ✨

Rubber Corrector Mirage 03
@anole_shop 

#biab #anole #anolerubbercorrector #anolercmirage03 #nntreatment #naturalnails
𝙶𝚘𝚝𝚝𝚊 𝚕𝚘𝚟𝚎 𝚜𝚘𝚖 𝙶𝚘𝚝𝚝𝚊 𝚕𝚘𝚟𝚎 𝚜𝚘𝚖𝚎 𝚜𝚊𝚝𝚒𝚜𝚏𝚢𝚒𝚗𝚐 𝚌𝚕𝚘𝚜𝚎𝚞𝚙𝚜. 🫧 

Used products (left to right):
• Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat
• Liquid Buildergel 3 
@anole_shop 
• BIAB Luna
@the_gelbottle_inc 

#nntreatment #naturalnails #biab #biabnails #biabcloseup #anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg12
#anolelbg03 #biabluna #anoleprismaticcat
𝙼𝚊𝚍𝚎 𝚞𝚜 𝚝𝚑𝚒𝚗𝚔 𝚘𝚏 𝚌𝚘𝚏𝚏𝚎𝚎 ☕️ 

Used colours:
• Clam 
• Tangerine
• Divine
• Irresistible 
@carma.cosmetics 

#carmacosmetics #coffeenails #nailart #nails #nailart #biab #biabnails #nntreatment
𝙿𝚞𝚛𝚙𝚕𝚎 𝙳𝚊𝚑𝚕𝚒𝚊 𝙿𝚞𝚛𝚙𝚕𝚎 𝙳𝚊𝚑𝚕𝚒𝚊 💜

Used products:
• Liquid Buildergel 
• Dahlia 09 Gelpolish
• Prismatic Cat Topcoat
@anole_shop 
• Dried flowers 
@temu 
• Silver Foil
@actionnederland 

#anole #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #driedflowernails #ameland
𝚃𝚑𝚎 𝚙𝚎𝚛𝚏𝚎𝚌𝚝 𝚌𝚘 𝚃𝚑𝚎 𝚙𝚎𝚛𝚏𝚎𝚌𝚝 𝚌𝚘𝚖𝚋𝚘 💖 
Roze gellak met daaroverheen een laagje BIAP; met glitters die in elk licht anders lijken (swipe!) 🤩

Used colours:
• Wild Pink Gelpolish
@misteromilano_benelux 
• BIAP Grapefruit
@madamepolkadots 

#biap #biab #nntreatment #naturalnails #pinknails #biapgrapefruit #anole #misteromilano
𝙲𝚞𝚝𝚒𝚌𝚕𝚎 𝙲𝚕𝚎𝚊𝚗- 𝙲𝚞𝚝𝚒𝚌𝚕𝚎 𝙲𝚕𝚎𝚊𝚗-𝚞𝚙 𝙼𝚘𝚍𝚎 𝙾𝙽 ✨ 

Na de sponstechniek én chromepoeder volgde een flinke poetsbeurt. Chromepoeder zit en vind je namelijk écht overal. 💥

Used products:
• Liquid Buildergel
• Summer Energy 05 Gelpolish
@anole_shop 
• Coral in Effect Gelpolish 
• Mint Queen Gelpolish 
• Untamed Violet Gelpolish
@misteromilano_benelux 
• Metal Shock Nail Powder
@essence_cosmetics 

#chromenails #glazeddonutnails #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #gradientnails
🥰 Na 6 weken van wolkjes naar bloemetjes! Hoe m 🥰 Na 6 weken van wolkjes naar bloemetjes! Hoe mooi matcht deze toffe kleur met de droogbloemetjes?! 🌸

Used products:
• Rouge Ruby Gelpolish 
@xtaticgelpolish 
• Ballerina Pink Gelpolish 
@pinkgellac 
• Stickers & dried flowers
@temu 

#nailart #temu #xtatic #bextatic #driedflowers #floralnails
𝙹𝚞𝚜𝚝 𝚜𝚖𝚒𝚕𝚎 💜💛 Us 𝙹𝚞𝚜𝚝 𝚜𝚖𝚒𝚕𝚎 💜💛

Used products:
• Anole Liquid Buildergel
@anole_shop 
• Gelpolish Cloud Romance
@misteromilano_benelux
• Gelpolish Sandstone
@carma.cosmetics 

#anole #anoleliquidbuildergel #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #misteromilano #carmacosmetics
💕 Anole Liquid Buildergel 27 Ballerina 🩰 Dez 💕 Anole Liquid Buildergel 27 Ballerina 🩰 Deze lieve roze kleur heeft ook nog een hele subtiele shimmer die op camera niet te vangen was. 😅

#anole #anolelbg27 #anoleliquidbuildergel #liquidbuildergel #biab #biabnails #ameland #nntreatment

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝙻𝚘𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚜 𝚋𝚎𝚎𝚗 𝚖𝚢 𝚏𝚊𝚟𝚘𝚞𝚛𝚒𝚝𝚎 𝚊𝚍𝚟𝚎𝚗𝚝𝚞𝚛𝚎 𝚜𝚘 𝚏𝚊𝚛. 

Er is altijd iets te vieren. ❤️ 16,5 jaar samen met de liefste. 🥰

#love #efteling
🥾🥰 #pointeduraz #motherandson #love #france 🥾🥰

#pointeduraz #motherandson #love #france #hike #brittany #bretagne
Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen Throwback naar Les Roches du Diable (duivelsrotsen) 😈 

#bretagne #britanny #duivelsrotsen #lesrochesdudiable #france #frankrijk
Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een fri Wat een fijn begin van het weekend. ☀️ Een frisse duik in een spiegelgladde Waddenzee met de boot op de achtergrond. ⛴️ 

#waddenzee #waddensea #nazomer #friday
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023