• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Stapelreview | 6 x L’Oreal

11 september 2018

L’Oreal, een merk wat al jaren een standaard heeft binnen de beautywereld. Ik weet nog goed dat ik heel trots was toen ik als puber naast m’n MissHelen Hema make-up op een gegeven moment mijn eerste L’Oreal mascara kocht. Toch moet ik eerlijk bekennen dat ik tegenwoordig nog maar weinig van het merk koop. Ik vergeet het gewoon vaak. Daarom was het extra leuk dat ik van Makeupshoppen.nl een verrassingspakket met allerlei producten van L’Oreal ontving.

Ik ontving een pakket waarmee ik eigenlijk een complete look kon maken. Op de wenkbrauwen na is met bovenstaande producten heel ver te komen. Het grappige is dat mijn make-up verslaving begonnen is met de Quad Pro oogschaduws van L’Oreal. Ik had hier twee paletten van maar beide met aardetinten. De blauwe kleur is iets waar ik zelf niet zo snel voor zou kiezen. Daarom zijn verassingspakketjes eigenlijk extra leuk, want je wordt gedwongen om eens wat anders te proberen.

L’Oreal Skin Perfection Anti-Fatigue Cream – €13,95

Deze dagcreme heeft SPF 20 en belooft tekenen van vermoeidheid te vervagen en een egalere teint te geven. Ik dacht eerst te maken te hebben met een normale dagcreme, maar al snel bleek niets minder waar. De crème bevat hele kleine microdeeltjes die bij het uitsmeren een licht dekkende teint geven. Een heerlijke creme die hydrateert en de huid licht egaliseert. Ik ben enorm fan, dit is echt een uitkomst op dagen dat je geen zin hebt in een dikkende laag foundation, maar wel een frisse look wil.

L’Oréal Volume Million Lashes Mascara Fatale – €12,95
& L’Oréal Super Liner Black’N’Sculpt Eyeliner – €9,95

L’Oreal mascara heeft het bij mij zelden verkeerd gedaan. En ook over deze ben ik razend enthousiast. Het brede borsteltje vond ik eerst een tikkeltje spannend, zeker omdat de “haartjes” vrij kort lijken. Toch pakt hij mijn wimpers goed mee en is hij vooral lekker snel om mee te werken. Onderaan deze post zie je het resultaat na één laagje. Love deze mascara!

Toen ik de dop van de Black’N’Sculpt Eyeliner haalde was ik lichtelijk verbaasd. Een bolletje op een eyeliner tip? Eerlijk? Hier snap ik echt helemaal niks van. Maar misschien ligt dit aan mijn persoonlijk voorkeur natuurlijk. Zelf houd ik van een dunne tip om een zo dunne en strak mogelijke lijn en/of wing te kunnen zetten. Het bolletje moet vanuit elke hoek een strakke lijn kunnen zetten, maar dit is mij na meerdere keren echt niet gelukt. Helaas. Daarom is deze eyeliner ook niet te zien in mijn look aan het eind van deze post.

L’Oréal Color Appeal Quad Pro Eyeshadow 358 Milla –  €10,95

Nogmaals, deze Quad Pro palettes zijn pure nostalgie voor mij. Hiervan had ik twee varianten die ik bijna dagelijks droeg. Over de kwaliteit van dit product zegt dit eigenlijk genoeg. De palettes zijn fijn om mee te werken en ze blijven over het algemeen goed zitten. Het pigment van dit palette is niet denderend, maar de oogschaduws zijn wel goed op te bouwen. Zeker de blauwe kleur had van mij wel wat intenser mogen zijn. De zilveren cremekleur is wel een toffe toevoeging. Overigens zijn dit kleuren die ik normaal echt nooit gebruik in een look. Daarom was het wel extra leuk om hiermee te experimenteren. De icy look die ik ermee creëerde, zie je onderaan de post.

L’Oréal Nuance Rouge Blush 106 Ambre – €8,95

Blij verrast na het swatchen van deze blush! Bij het openen vond ik de kleur niet denderend, maar na het aanbrengen, vind ik ‘m super! Deze subtiele blush brengt echt super mooi aan en geeft een natuurlijke blos op je wangen. Hij veegt super smots over de huid zoals je misschien in de swatch ook kunt zien. Wel is hij wat poederig, dus je kwast aftikken is wel een must.

L’Oréal Color Riche Gold Obsession Lipstick Ruby Gold – €10,95

Deze lipstick doet me altijd denken aan het make-up koffertje van mijn moeder. Zij had altijd een prachtige bordeauxrode lipstick met subtiele gouden shimmers erin die ik af en toe eens op mocht als klein meisje. Deze lipstick doet me daar zo aan denken door zijn looks, maar ook door de geur, haha. Deze kleur is niet helemaal aan mij besteed omdat hij toch een tikkeltje te fel en te koel is. Dit doet overigens niets af aan de mooie satin dekking en prettige manier van aanbrengen door de vorm van de lipstick.

Op bovenstaande foto zie je de producten in actie op de eyeliner en lipstick na. Zoals je ziet is de blauwe kleur niet heel heftig aanwezig maar toch ben ik wel blij met het resultaat. De oogschaduws laten zich goed opbouwen en blenden. Het geeft wel een toffe look voor bijvoorbeeld een feestje of straks met een Kerstgala. De mascara vind ik met één laagje top en de dagcreme en blush doen ook super goed hun werk.

Mijn favorieten? Absoluut de dagcreme en mascara. Ook de andere producten zijn prima en alleen de eyeliner is voor mij een echte teleurstelling. De oogschaduw en de lipstick zal ik niet zo gauw nog eens dragen, maar dat ligt puur aan mijn persoonlijke voorkeur en niet aan de kwaliteit van de producten.

L’oreal Makeup koop je o.a. bij Makeupshoppen.nl en genoemde prijzen komen uit deze webshop.

 

Categories: Beauty

Related Posts

L’Oreal | Infallible Lipstick 209 ‘Violet Parfait’
Real Techniques Bold Metals
Braun Silk Épil 7 | Eerste ervaringen + enquete
Previous:
3 x vegan nagellak + winnen!
Next:
Essence | FALL Back to Nature ♥︎ I Love Extreme Crazy Volume Brown Mascara

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
SUNday morning walk ♥️ #ameland #paal17 #sund SUNday morning walk ♥️

#ameland #paal17 #sundaymorning #sundaywalk
Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezel Fotodump met heerlijke chaotische, blurry en gezellige plaatjes van een hele fijne vakantie. ♥️ Vol met heel veel potjes Code Names, lekker eten, films kijken, boeken lezen en heel veel knuffels van katten, kinderen, m’n mooie lief, ouders, broertje en liefste opa en oma. 🥰

#christmas #christmasholiday #holiday #vakantie
✨ W I N N E N ✨ Win €50 shoptegoed te beste ✨ W I N N E N ✨

Win €50 shoptegoed te besteden bij @kayasieraden. Ga voor een prachtig gepersonaliseerd sieraad of één van de vele andere items uit de webshop.

• Volg @younaileditnl
• Like dit bericht
• Laat een reactie achter waarin je vermeldt dat je meedoet.

Na 8 februari krijgt de winnaar persoonlijk bericht! ♥️

#giveaway #winnen #kaya #sieraad #jewelry #blog
♥️ little moments make big memories 🥂 #happ ♥️ little moments make big memories 🥂
#happynewyear #2022 #recap2022
🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantie 🇫🇷 Vakantie is voor het afmaken van vakantiefotoboeken en dan afgeleid raken door álle fijne plaatjes. ♥️ (En zien hoe de tas van de monsieur matcht met m’n jurk. 😂)

#lannion #france #bretagne

popular posts

  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Radiance Collection
    Pink Gellac | Radiance Collection

my nail work

💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’ 💅🏻 Sneak peek in m’n lades waar ik al m’n essentials binnen handbereik heb. 😍

#nailtech #nagelsalon #ameland #anole #myworkplace #nailsalon
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtig Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ♥️ De prachtige, minuscule , warme shimmers in deze corrector zijn zoooo mooi. ✨

#anolerc92 #anolerubbercorrector #anolerubbercorrectorcosmo #anolerubbercorrectorcosmo92 #anolerccosmo92 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Bye bye Christmas nails! ❄️ Hello Glazed Dough Bye bye Christmas nails! ❄️
Hello Glazed Doughnut nails! ✨

Door m’n vakantie moest ze 5 weken wachten, maar dat hielden deze beauties prima! 🥰 Wat heb ik veel reacties gehad op deze winternagels en wat heb ik ze daarna nog vaak opnieuw gezet in december! ❄️ Nu gingen we voor iets rustigers met Anole RC 27, maar wel dat beetje extra met chrome powder. ♥️

#biab anolerc27 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech #gelnails #haileybieber #haileybiebernails #glazeddoughnuts #glazeddonutnails #glazeddoughnutnails
🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nage 🖌️ Een klein kunstwerkje op één van je nagels. 💕 

Ik bof maar met klanten die zulke ideeën hebben en me daarmee uitdagen steeds nieuwe dingen te proberen. Ze geven me de ruimte, de tijd (duuuurt lang) en het vertrouwen om te leren. Is het perfect? Nee! Maar ik blijf op deze manier wel leren; zo leuk! 🥰

De andere nagels hielden we rustig met Anole Rubber Corrector 47.

#anolerc47 #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #nailart #artsy #ameland #nailtechartnails
5,5 weeks en no lifting! 🔥 Products used: • 5,5 weeks en no lifting! 🔥

Products used:
• Reflective Lilac
• Creamy Mauve
@pinkgellac 
• T-gel Cover 04 (ring finger)
@tanya_savchenko_nails 

#biab #nntreatment #naturalnailtreatment #biabnails #tanyasevchenko #tgel #gelnails #pinkgellac
Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨ #anole #anole Anole Rubber Corrector Cosmo 92 ✨

#anole #anolerc92 #anolerccosmo92 #anolerubbercorrector #rubbercorrector #biab #nntreatment #naturalnailstreatment
Anole Builder Gel #2 Roze Quartz met tiny French 💕

Nadat ik bijna 2 maanden terug flink m’n nagels brak doordat iets uit m’n handen glipte, kreeg ik ze op de één of andere manier niet meer mooi lang. Veel werken, geen goede verzorging en weinig tijd voor m’n eigen nagels, hadden daar ook mee te maken. Begin deze vakantie verlengde ik m’n nagels met builder gel. Dit bleek een goede zet, ze waren keihard en hadden weer wat lengte! Vandaag was ik klaar met de glitters van kerst, dus kortte ik m’n nagels in én werkte ik ze opnieuw bij met builder gel. Dit maal met een tiny French. M’n nagels zijn bijna weer op lengte, nog even volhouden, maar ze krijgen nu in ieder geval de kans weer om te groeien! 💪🏻 Wil jij je nagels ook extra sterk? Jouw NN Treatment is nu ook uit te breiden met een extra strong base, ideaal! 🔥

#anole #anolebuildergel #anolebuildergel02 #anolebg02 #buildergel #frenchnails #gelnails #nailtech
✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo moo ✨ Anole Rubber Corrector Mirage 02 blijft zo mooi! 🔥

#anole #anolerubbercorrector #anolercmirage02 #rubbercorrector #biab #biabnails #mirage02
✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend i ✨ Ik hoop dat 2023 voor jou net zo sprankelend is als deze nagels! 💥

Products used:
• Anole Rubber Corrector 27
• Pink Gellac Reflective Raisin 
• The Gelbottle Jane’s Jewels

#biab #nntreatment #thegelbottle #pinkgellac #gellak #gelpolish #gellac #nailtech #ameland

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom
Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft ein Het fotoboek van onze afgelopen vakantie heeft eindelijk een plekje gekregen op de fotoboekenplank. En hij staat vol met zulke mooie en fijne plaatjes! 😍 We weten nog niet precies waar we onze tent gaan opzetten komende zomer, maar het moet een verdomd mooi plekje zijn, wil het dit evenaren. 😅

Tips voor fijne, kleine campings in (Noord) Frankrijk, Zuid Duitsland o.i.d? Altijd welkom! We zijn niet veeleisend, maar mooie omgeving  bij water of klein zwembad, rust (!) en schone faciliteiten bij zijn wel een must. ♥️

#bretagne #france #perrosguirec #sentierdesdouaniers #camping
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023