In mijn ‘nagellakhoekje’ staat een doorzichtige vaas met mijn mooiste OPI lakken. Dit zijn full-size en mini’s. Een hoop daarvan zijn van oude collecties, daarom besteed ik niet meer uitgebreid aandacht aan sommige lakken. Maar soms, heel soms, móet ik er gewoon weer eventjes ééntje showen. Gewoon omdat het kan. En omdat we natuurlijk allemaal van nagellak houden. ;)
OPI The One That Got Away komt uit de Katy Perry collectie van 2010. De lak was, helemaal met het donkere weer, wat moeilijk vast te leggen, maar toch is het me redelijk gelukt. Vandaar de hier en daar wat donkere foto’s. Deze geven nou eenmaal wel het beste de daadwerkelijke kleur weer.
The One That Got Away is een prachtige fuchsiaroze lak met hele miniscule glass flakes er in. Zilveren shimmers, roze maar her en der ook wat lila/blauw. In elk licht lijkt deze prachtige heldere lak weer anders. Hij dekt perfect in twee laagjes en droogt, zoals we vaak gewend zijn van OPI, als een malle. De structuur is verder ook erg prettig en brengt heel makkelijk en fijn aan. Gewoon weer een toppertje onder de OPI’s!
Hoewel de lak uit een oude collectie komt, is hij op het internet nog volop verkrijgbaar. Zo vind je de lak bijvoorbeeld nog op eBay of Amazon. OPI kost officieel €14,25 per lak (15 ml), op eBay liggen de prijzen ongeveer gelijk.
Wauw! Dit lakje is echt prachtig!
Prachtige chique kleur!
Eefje
Wat een schitterende kleur ;-)
Xoxo
Wauw ik vind dit echt een hele mooie kleur!
Dit is inderdaad een beauty! Van mij mag je vaker iets showen uit die vaas…!
Hele mooie kleur
gorgeous kleur :D
Heel mooi kleurtje! De kleur kan net een tintje verschillen in bepaald licht ja- erg mooi vind ik dat altijd.
Wat een mooi lakje! :-)
Ik was vroeger wat huiverig voor dit soort kleurtjes, omdat het er soms wat ordinair uit kan zien maar wauw..deze vind ik echt geweldig!
Wauw, wat een prachtig lakje!