Summer is coming! En daarmee ook de eerste zomercollecties! Vandaag weer een uitgebreide Notitieblog News met heel veel nagellak!
essie zomer 2015 ‘surf’s up!’
Zomerse gelato ijsjes, knipserende witte lakens tijdens een romantische getaway, ondergaande zon of de schitterende blauwe zee…de essie Summercollectie neemt je mee op vakantie!
De Essie zomer collectie 2015 is verkrijgbaar vanaf 1 mei 2015 bij verschillende drogisterijen en parfumerieën.
treacle moon assortimentsuitbreiding
Treacle Moon de vrolijke bad- en douche sensatie uit Engeland breidt haar collectie uit met twee onweerstaanbare nieuwe varianten Bath & Shower Gel en twee Mini’s: een Bath & Shower Gel en een Bodylotion in een handige sprayflacon. De intens kleurrijke producten staan symbool voor fun, fantasie én frisheid, gevat in vrolijke formules voor sprankelend bad- & doucheplezier!
De nieuwe varianten Bath & Shower Gel en de mini’s zijn verkrijgbaar vanaf heden bij de grotere filialen van Albert Heijn, alsmede via de website: www.albert.nl voor €4,99 (500 ml) en €1,- (mini’s).
Catrice Kaviar Gauche
Bruiden maar ook alle andere liefhebbers van de exclusieve Bohemian Chic stijl kunnen zich verheugen op deze supervrouwelijke look. Zachte pasteltinten en contrasterend grijs zijn een ideale match voor de internationaal gerenommeerde Bridal Couture van Kaviar Gauche, die bekend staat om haar licht avant-gardistische en modern romantische stijl. De absolute highlight is de Gilding Eye and Face Palette met een totaal van zes oogschaduwen, twee contour poeders en een witte eyeliner. De verpakkingen met een kanten bloemdessin maakt van elk product een ware beauty must-have.
Deze collectie is van half juni t/m juli 2015 (in Nederland) en van half mei t/m half juni 2015 (in België) verkrijgbaar. Prijzen liggen tussen de €2,99 en €4,59.
Rimmel Rita Ora Colourfest
OPI Brights 2015
OPI komt deze zomer weer met een heerlijk vrolijke ‘brights’ collectie. Een nagellak collectie vol felle vrolijke kleurtjes waaronder neons en één toffe roze glitterlak.
Vanaf half mei is de Brights by OPI collectie te koop bij een geselecteerd aantal beauty professionals, parfumerieën en drogisterijen. De OPI nagellakken (15ml) kosten €14,25 per stuk. Er is ook een mini setje met daarin zes kleuren (3,75 ml) voor €35,95.
Oehhhhh al die mooie nagellakjes ;-)
ik ben wel erg benieuwd naar deze producten
Woah, Rimmels!! :) Hihihi ben nu al dol op die zomerse festival kleurtjes!
De Honeycomb Secret douchegel van Treacle Moon is echt lekker, ik heb hem ook! :) Zelf heb ik ook al twee lakken vand e Rita Ora collectie gekocht haha en ik ben heel benieuwd naar de collectie van Catrice.
Wat weer een leuke Essie collectie!! Prachtige kleuren. En ben ook wel benieuwd naar Catrice.
Wat een leuke nieuwtjes!