• Home
  • Over mij
  • Nagelsalon
  • Samenwerken
  • Disclaimer
  • Categorieën
    • Beauty
    • Nagellak
    • Winactie
    • Lifestyle
    • Persoonlijk
    • Fashion
    • Moederschap
    • Food
  • Webshop
    • Instagram
    • Facebook
    • TikTok
    • Twitter
    • YouTube

You Nailed It

Persoonlijke Beauty & Lifestyle Blog

Essence Floral Grunge

9 maart 2013

banner

Naast Catrice komt ook Essence in april met een Limited Edition passend bij het voorjaar! Vrolijke pastelkleurtjes gecombineerd met edgy en stoere tinten. Dat is Floral Grunge! Er zitten zeker een paar toffe producten tussen! Kijk je mee?

alles

 

Tegenpolen trekken elkaar aan! De nieuwe Essence “Floral Grunge” verbindt in april en mei 2013 vrouwelijke elementen met coole grunge-accenten. Zachte en intense kleuren, fijne en grove texturen, kanten bloemdessins en stoere studs – speelse hippie-chic ontmoet casual grunge! Deze trend edition heeft heel speciale highlights: eyeliner stickers met fluwelen finish of metalen accenten en de gekleurde haarpoeder voor opvallende streaks in het haar zijn absolute musthaves. Laat de lente maar komen!

01

Quattro Eyeshadow

Floral versus grunge! De vier langhoudende kleuren van de quattro eyeshadows variëren van metallic tot mat en helpen je om compleet nieuwe, trendy oogmake-upstijlen te creëren. De lichte versie met wit, lichtroze, koraal en mint is er voor de vrouwelijke look. De kleurencombinatie met beige, lila, olijf en zwart is ideaal voor een grungy look.

Verkrijgbaar in 01 – Eye like flowers en 02 – Eye like grunge.

Prijs: € 2,99

09

Stick-on eyeliner

Bloemenmeisje of rock chick? Alle twee! Deze stick-on eyeliners zijn zo cool! Je kunt kiezen uit een eyeliner met elegante fluwelen finish of een spannende variant met metalen accenten. Ze zijn supergemakkelijk aan te brengen en het effect ziet er perfect uit, zo lang als je ze draagt. Totaal cool voor fans van een extraverte stijl en ideaal voor feestjes. De eyeliner stickers kunnen meerdere keren gebruikt worden.

Prijs: € 1,99

03

 

Mini lipgloss set

Perfect voor onderweg, of je nu naar een openluchtfestival gaat of een coole underground club. Afhankelijk van jouw stemming kun je kiezen uit de drie kleuren in deze schattige mini lipgloss setjes. Er zijn twee setjes om uit te kiezen – een met pasteltinten (transparant met glittertjes, zachtroze en koraal) en een met krachtige tinten (roze, lila en mint).

Verkrijgbaar in 01 – Kissing me softly en 02 – Grungy kisses rock!

 

04

01 Kissing me softly

05

02 Grungy kisses rock!

Prijs: € 2,59

02

Blush

Frisse koraaltint op je wangen: de zijdeachtige matte textuur van de blush is gemakkelijk aan te brengen en voelt wonderbaarlijk zacht op de wangen aan. De koraaltint geeft de wangen een intens fris lenteaccent!

Prijs: € 2,59

nagellak

Nail polish

Dit zijn de trendkleuren voor nagels van het lenteseizoen. Frisse bloemkleuren of smokey mint, wit koraal, paars en zwart. En met een enorme diversiteit aan effecten: van mat en parelmoer tot een ruige ‘grip tape look’ die normaalgesproken de skateboards siert! Deze nieuwe nagellooks zijn perfect om de komende lente een onuitwisbare indruk te maken.

Verkrijgbaar in 01 – Be flowerful, 02 – Lily bloom, 03 – Grunge me tender!, 04 – Madly purpled en 05 – Black to the roots.

Prijs: € 1,89

10

Body tattoo

Ben je in de stemming voor een tattoo, maar niet voor altijd? De perfecte oplossing zijn deze stylish body tattoos voor je gezicht en lichaam. Hiermee steel je absoluut de show! De tattoo’s blijven goed op de huid zitten en zijn gemakkelijk te verwijderen met make-upremover.

Prijs: € 1,99

08

Hair dye powder

Ga voor kleur! Met deze haarpoeder creëer je kleurrijke highlights in je haar in helder koraalroze. Alsof de zon achter de wolken vandaan komt en je haren doet stralen! De poeder is heel gemakkelijk op strengen haar of een gedeelte van je haar aan te brengen. Wanneer je er genoeg van hebt, was je het er eenvoudig weer uit. Een echte musthave voor een coole, stoere lentelook!

Prijs: € 2,99

haarband

Hair-band

Deze rock-chick haarband met studs draag je om de look helemaal af te maken. Voor echte floral grunge beauties!

Prijs: € 2,49

–

De collectie is zeker leuk bedacht en uitgevoerd, maar trekt me persoonlijk minder als de LE van Catrice die rond dezelfde tijd uit komt. Natuurlijk ben ik wel erg benieuwd naar de nagellak en de finish hiervan en vind ik het eerste oogschaduwpalletje ook wel mooi. De Hair Dip Dye vind ik erg leuk bedacht, maar ik persoonlijk niets voor mij. De haarband met studs vind ik wel erg tof en een leuke toevoeging aan de collectie!

Wil jij deze collectie scoren? Dan kan je in april en mei 2013 terecht bij Kruidvat en Trekpleister met een Essence schap!

Wat vind jij van deze collectie? Wel dingen spreken jou aan en welke niet?

 

Categories: Pers

Related Posts

Pers | Catrice Najaar 2014
Pers | Catrice LE Eve in Bloom
Preview | Catrice Merry Go Round – Mini ICONails Set
Previous:
ELF: Long-Lasting Lustrous Eyeshadow
Next:
Golden Rose Jolly Jewels 108

Reacties

  1. charlotte zegt

    9 maart 2013 om 11:10

    Ben eigenlijk best wel benieuwd naar deze collectie! Tenminste weer eens lekker vrolijk.

    Beantwoorden
  2. Jewelyz zegt

    9 maart 2013 om 13:32

    Ik ben eigenlijk alleen benieuwd naar het mint lakje :-)

    Beantwoorden
  3. joycelysanne zegt

    9 maart 2013 om 16:14

    die lipgloss setjes zien er echt cute uit! ben benieuwd!

    Beantwoorden
    • Lisanne zegt

      9 maart 2013 om 18:08

      Klopt! De kleuren vind ik alleen niet denderend.

      Beantwoorden
  4. Liesbeth zegt

    13 maart 2013 om 21:03

    Ik ben echt zeer benieuwd naar deze producten :)

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hi

Welkom op You Nailed It! Sinds 2012 is mijn blog mijn uitlaatklep op het gebied van beauty, héél veel nagellak, maar ook fashion, interieur, food en lifestyle. Zie het als een braindump van al mijn verschillende interesses!

Vanwege mijn fulltime baan én werk als nagelstyliste naast mijn blog, komt er niet elke dag of elke week iets online, maar ik probeer regelmatig te uploaden. Wel ben ik zeer actief op Instagram! Leuk als je me ook daar volgt! Wil je meer weten over mij, klik dan hier!

Kijk lekker rond en neem er – net als ik – een lekker bakje thee bij! Enjoy!

x Lisanne

lets get social

Instagram

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog per ♥️ 7,5 jaar geleden paste dit bolletje nog perfect in m’n armen. Dat is nu wel anders! 😂 (swipe!)

De afgelopen 4 dagen verplaatste ik me van de bank naar bed en andersom, de griep had me flink te pakken. 🤒 En daar maakte Jippe zondag dankbaar gebruik van! Hij legde z’n brilletje naast die van mij, nestelde zich naast me en… viel luid snurkend in slaap! 😂 Een cadeautje, zeker aangezien dit zeldzaam is en steeds zeldzamer wordt! 🥰

#jippethom #baby #liefde #love #motherandson #mom
🐟 nog 162 dagen! Bestemming: Zuid Bretagne! 🏕️ 

#bretagne #holiday #france #swimming
♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Toni ♥️ Dit weekend was voor sushi, Cotton Gin Tonics, logeren in Leeuwarden, samen zijn met (bijna) alle kinderen, naar de musical, mama op visite én een (veel te laat) feestje met heel veel foute muziek (en Pornstar Martini’s). 🍸 Genieten… denk dat ik de rest van 2023 nodig heb om bij te komen. 💤 

#tao #taosushi #gintonic #stepdaughter #stepmom #familytime #love #dinner
🛴 fijne herinneringen #berlin #spree #berlijn 🛴 fijne herinneringen

#berlin #spree #berlijn #travel #citytrip #stedentrip
Zo’ndag ♥️ #zondag #sunday #musicalshows # Zo’ndag ♥️ 

#zondag #sunday #musicalshows #gametime #legopak #tracksuit #loungewear @hm @lego #boy #jippethom

popular posts

  • Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
    Rituals | Ritual of Jing Sleep Set
  • Pink Gellac | Rubber Base Cover
    Pink Gellac | Rubber Base Cover
  • Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
    Quiz | Ben jij een zilver of goud type?
  • Pink Gellac | Peel Off Base
    Pink Gellac | Peel Off Base
  • Pink Gellac | Rubber Base review
    Pink Gellac | Rubber Base review

my nail work

Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat ✨

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg04 #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷 Anole Liquid Buildergel 07 + confetti inlay. 🌷

#anole #anoleliquidbuildergel #anolelbg07 #anoleliquidbuildergel07 #glitterinlay #confettinails #biab #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Pink, grey & holo. 🥰 Products used: • Blush Pink, grey & holo. 🥰

Products used:
• Blush Veil @xtaticgelpolish
• Mr. Grey @kikilondonbenelux
• Holographic Topcoat @pinkgellac

#pinkgellac #pinknails #greynails #biab #biabnails #nntreatment #naturalnails #nailtech #ameland
Anole Liquid Buildergel 04 + Prismatic Topcoat 🔥

#anolelbg04 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel04 #anoleprismaticcat #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailsalon #naturalnails #ameland #nailreel #nailtech
Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Anole Liquid Buildergel 12 + Prismatic Topcoat ✨ Wil je een subtiele maar betoverende shimmer? Dan is deze topcoat echt fantastisch! 😍

#anolelbg12 #anole #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel12 #biab #nntreatment #naturalnails #ameland #nailtech
Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer roo Anole Rubbercorrector Cover 35 • De ene keer rood, de andere keer bruin. Roodbruin, zeg maar. 😜

#nntreatment #biab #biabnails #naturalnails #anolerubbercorrector #anolerubbercorrector35 #anolerc35 #rubbercorrector
Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het oo Waarom alleen je nagels laten doen, wanneer het ook samen kan? 💖 Zo af en toe komen er twee vriendinnen, zussen of moeder en dochter samen naar de salon. De salon is klein máár er staat een extra stoel. Super leuk, dubbel gezellig! Enne, ik zorg voor thee en chocolade! 😉

#friends #dubbledate #naildate #dubblenaildate #nailtech #gelpolish #gellac #nailstylist
Liquid Buildergel • Nieuw in de salon! De nieuw Liquid Buildergel • Nieuw in de salon!

De nieuwe gels van Anole zijn perfect voor de Natural Nail Treatment, vergelijkbaar met de rubbercorrectors (of “BIAB” zoals ze vaak nog genoemd worden) alleen dan sterker! 💖 Inmiddels heb ik ze uitgeprobeerd, de applicatie is even wennen - je zal me dust vast af en toe zien “stoeien” 😂 - maar wat een prachtig product! Op dit moment heb ik vier kleuren, op de hand zie je 03, een milky lilaroze kleur. 🥰

#anole #anolelbg03 #anoleliquidbuildergel #anoleliquidbuildergel03 #buildergel #biab #biabnails #nntreatment #naturalnailtreatment #ameland #nailtech
💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a 💖 De Cyber Dream collectie van Pink Gellac is a dream! 🥰 Helaas heb ik nog niet de mogelijkheid gehad om de kleurtjes op de nagel te swatchen, maar op de colour pops zien ze er al tot uit. Ready for the sun! ☀️ Soon more! ☁️ 

#pinkgellac #gellak #gellac #gelpolish #sweatdreams #cyberdream #nailstylist

Shop my Manicure Musthaves

  • Awesome Rubber Base
  • Kiki London Rubber Topcoat
  • Kiki London LED lamp
  • Cuticle Pusher
  • Nail Frees
  • Victoria Vynn Cuticle Oil
  • Kruidvat Gellac Remover
  • Remover Clips

last reads

Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze site, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid

AFFILIATE DISCLAIMER

In sommige blogposts wordt gebruikt gemaakt van affiliate links. Het aanklikken hiervan kost jou niks, maar mocht je wat aanschaffen via zo’n link dan verdien ik hier een kleine commissie over. Dit investeer ik weer in mijn blog. Dankjewel!

Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷 1 Fotodump van dit heerlijke weekendje weg! 📷

1 & 2 • Een lang gekoesterde droom; eindelijk onze favoriete musical @lesmisnl live zien in Carré. 🇫🇷 
3 • Én dat nog wel met “onze” lieve @vajenvandenbosch! ♥️
4 • Mooie plaatjes langs de Amstel. ⛵️
5 • Waar we in een geniaal mooi-van-lelijkte-tentje pizza aten op turbostand omdat alles vol zat. 🍕 
6 & 7 • Het Rijksmuseum blijft prachtig. 🖌️
8 • Je bent niet in Amsterdam geweest als je niet over de Albert Cuyp gelopen hebt. 🛍️
9 • Dit weekend was ook voor heel erg lekker eten én drinken. 🥯
10 • Én voor zon; want wat hebben we geboft met het weer! ☀️

Zeg lief, wanneer gaan we weer? 🥰

#amsterdam #carre #lesmiserables #love #citytrip
“Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie “Pneumonie? Dat klinkt wel Japans!” zei ‘ie gisteren tegen de dokter. Met z’n gevoel voor humor is niks aan de hand, gelukkig. Verder is het een hoopje ellende. Dikke vette longontsteking, 40 graden koorts en een ontsteking in z’n gewrichten erbij. Dus het is slapen, gamen, thee drinken, tv kijken en slapen. 🤒 Gelukkig lijkt de kuur aan te slaan. Want volgende week komen oma en opa “en dan wil ik wel voetballen hoor!” 🙈

#pneumonia #longontsteking #ziek #jippethom
TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Med TROTS! M’n lief is geslaagd voor haar examen Medische Basiskennis met prachtige resultaten! ♥️ Weer een mooi papiertje erbij voor @jij_natuurlijk. 🪴

#orthomoleculairegeneeskunde #jijnatuurlijk #ameland #orthomolecular
ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀ ᴋɪᴅ ʟᴏᴠᴇs ᴡᴀғғʟᴇs 🤍

#loveyou #liefde #valentinesday #waffles
Theme by SkyandStars.co
Back Top

Copyright You Nailed It© 2023